CometPlayer ikona

CometPlayer1.4

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

CometPlayer jest niezwykle lekkim i prostym w obsłudze odtwarzaczem muzycznym, oferującym domyślnie ciekawą funkcję pobierania i wyświetlania na ekranie tekstu odtwarzanego utworu.

Program z racji niskiego zapotrzebowania na zasoby systemowe idealnie nadaje się do użytku na starszych komputerach. Poza prostym i przejrzystym interfejsem graficznym wyposażony został w szereg najpopularniejszych w tego typu oprogramowaniu funkcji. Wśród nich znajdziemy listy odtwarzania, prosty equalizer z bazą podstawowych konfiguracji, wyświetlanie i konfigurowanie okładek, skróty klawiszowe, obsługę skórek oraz wyświetlanie tekstu piosenek. Na szczególną uwagą zasługuje ta ostatnia, która przydatna się może okazać podczas zabawy w karaoke. CometPlayer po rozpoczęciu odtwarzania piosenki automatycznie pobiera z Internetu jej tekst, a następnie wyświetla go podświetlając aktualnie śpiewane słowa.

CometPlayer obsługuje większość najpopularniejszych formatów audio - m.in. MP3, MPA, MP2, WMA, OGG, Flac, APE, WAV i inne.

Uwaga!

  • Podczas instalacji kreator proponuje użytkownikowi zmianę strony startowej w przeglądarce oraz instalację aplikacji CometBird. Odznaczenie odpowiednich opcji pozwala uniknąć instalacji dodatkowych komponentów.
Udostępnij
CometPlayer 1.4wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
2.213 ocen
Twoja ocena
ProducentCometPlayer
Liczba pobrań11 536
Data aktualizacji20 lip 2018
Rozmiar pliku6.67 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
CometPlayer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)