WindowsMultimediaOdtwarzacze plików audio i wideoCometPlayer
CometPlayer ikona

CometPlayer1.4

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

CometPlayer jest niezwykle lekkim i prostym w obsłudze odtwarzaczem muzycznym, oferującym domyślnie ciekawą funkcję pobierania i wyświetlania na ekranie tekstu odtwarzanego utworu.

Program z racji niskiego zapotrzebowania na zasoby systemowe idealnie nadaje się do użytku na starszych komputerach. Poza prostym i przejrzystym interfejsem graficznym wyposażony został w szereg najpopularniejszych w tego typu oprogramowaniu funkcji. Wśród nich znajdziemy listy odtwarzania, prosty equalizer z bazą podstawowych konfiguracji, wyświetlanie i konfigurowanie okładek, skróty klawiszowe, obsługę skórek oraz wyświetlanie tekstu piosenek. Na szczególną uwagą zasługuje ta ostatnia, która przydatna się może okazać podczas zabawy w karaoke. CometPlayer po rozpoczęciu odtwarzania piosenki automatycznie pobiera z Internetu jej tekst, a następnie wyświetla go podświetlając aktualnie śpiewane słowa.

CometPlayer obsługuje większość najpopularniejszych formatów audio - m.in. MP3, MPA, MP2, WMA, OGG, Flac, APE, WAV i inne.

Uwaga!

  • Podczas instalacji kreator proponuje użytkownikowi zmianę strony startowej w przeglądarce oraz instalację aplikacji CometBird. Odznaczenie odpowiednich opcji pozwala uniknąć instalacji dodatkowych komponentów.
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
2.213 ocen
Twoja ocena
ProducentCometPlayer
Liczba pobrań11 699
Data aktualizacji20 lip 2018
Rozmiar pliku6.67 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
CometPlayer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)