Command & Conquer: Tiberian Sun na weekend

Command & Conquer: Tiberian Sun na weekend

Redakcja
19.02.2010 18:41

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy grę Command & Conquer: Tiberian Sun - darmową, kultową strategię stanowiącą trzecią część z serii Command & Conquer w jednej paczce z dodatkiem Firestorm.

Gracz opowiada się po jednej z rywalizujących ze sobą stron konfliktu - frakcji terrorystycznej Bractwa Nod, dążącej do zapanowania nad światem lub GDI, organizacji obronnej powołanej przez ONZ i NATO, której celem jest obrona cywilizacji przed ekspansją barbarzyńców. W zależności, po której stronie się opowiemy otrzymujemy do dyspozycji różne oddziały, uzbrojenie i ekwipunek wojskowy. Bierzemy też udział w specjalnie przygotowanych, indywidualnych kampaniach, w skład których wchodzą oddzielne misje zbrojne. Źródłem konfliktu są złoża tajemniczego pierwiastka o nazwie Tyberium. Związek ten sieje spustoszenie na całym świecie rujnując wszelkie zasoby i bogactwa naturalne Ziemii. Zadaniem gracza jest doprowadzenie swojego sojuszu do końcowego zwycięstwa.

Grę Command & Conquer: Tiberian Sun można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> RTS.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. Polecamy recenzję BioShocka 2, a także test długo wyczekiwanego Aliens Vs. Predator. Przyglądamy się ponadto najciekawszym biustom w grach, w konkursie zaś rozdajemy nowe dzieło firmy DICE - Battlefield: Bad Company 2 w wersji PC.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Wild Warfare na weekend
Wild Warfare na weekend
Rafał Szramowiat
Lambda Wars na weekend
Lambda Wars na weekend
Rafał Szramowiat
Mica-Chew na weekend
Mica-Chew na weekend
Rafał Szramowiat
Prime World na weekend
Prime World na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (71)