Command & Conquer: Tiberian Sun na weekend

Command & Conquer: Tiberian Sun na weekend19.02.2010 18:41
Redakcja

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy grę Command & Conquer: Tiberian Sun - darmową, kultową strategię stanowiącą trzecią część z serii Command & Conquer w jednej paczce z dodatkiem Firestorm.

Gracz opowiada się po jednej z rywalizujących ze sobą stron konfliktu - frakcji terrorystycznej Bractwa Nod, dążącej do zapanowania nad światem lub GDI, organizacji obronnej powołanej przez ONZ i NATO, której celem jest obrona cywilizacji przed ekspansją barbarzyńców. W zależności, po której stronie się opowiemy otrzymujemy do dyspozycji różne oddziały, uzbrojenie i ekwipunek wojskowy. Bierzemy też udział w specjalnie przygotowanych, indywidualnych kampaniach, w skład których wchodzą oddzielne misje zbrojne. Źródłem konfliktu są złoża tajemniczego pierwiastka o nazwie Tyberium. Związek ten sieje spustoszenie na całym świecie rujnując wszelkie zasoby i bogactwa naturalne Ziemii. Zadaniem gracza jest doprowadzenie swojego sojuszu do końcowego zwycięstwa.

Grę Command & Conquer: Tiberian Sun można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> RTS.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. Polecamy recenzję BioShocka 2, a także test długo wyczekiwanego Aliens Vs. Predator. Przyglądamy się ponadto najciekawszym biustom w grach, w konkursie zaś rozdajemy nowe dzieło firmy DICE - Battlefield: Bad Company 2 w wersji PC.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
SERENDIPITY na weekend
SERENDIPITY na weekend
Rafał Szramowiat
Altitude0 na weekend
Altitude0 na weekend
Rafał Szramowiat
Sploot na weekend
Sploot na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (71)