Computex 2019: HyperX prezentuje nowe produkty dla graczy

Computex 2019: HyperX prezentuje nowe produkty dla graczy

HyperX przedstawił nowe produkty na targach Computex 2019. Na zdjęciu znane słuchawki Cloud
HyperX przedstawił nowe produkty na targach Computex 2019. Na zdjęciu znane słuchawki Cloud
Oskar Ziomek
29.05.2019 20:48, aktualizacja: 03.03.2020 13:03

Firma HyperX, czyli gamingowy dział Kingstona, również przedstawiła na targach Computex 2019 swoje nowe produkty dla graczy. Wśród zaprezentowanych nowości znalazła się mechaniczna klawiatura HyperX Alloy Origins, zestaw słuchawkowy HyperX Cloud Alpha S oraz budżetowe pamięci FURY DDR4.

Klawiatura Alloy Origins wykorzystuje mechaniczne, czerwone przełączniki firmy HyperX z siłą nacisku wymaganą do aktywacji na poziomie 45 gramów. Żywotność szacuje się na 80 milionów kliknięć. Do tego dochodzi dynamiczne podświetlenie RGB. Oprogramowanie pozwala tworzyć własne profile podświetlenia, które można zapisywać nie tylko w komputerze, ale także w samej klawiaturze – podobnie jak na przykład w modelu Alloy Elite RGB.

Alloy Elite RGB – jedna z dobrze znanych klawiatur HyperX.
Alloy Elite RGB – jedna z dobrze znanych klawiatur HyperX.

Dzięki temu schematy są dostępne także podczas korzystania ze sprzętu w parze z innym komputerem. Klawiatura trafi na rynek w sugerowanej cenie niecałych 110 dolarów, czyli około 425 złotych.

- Dzięki naszej bogatej stylistyce oraz ofercie produktów skierowanych do graczy i entuzjastów każdy może poczuć się jak zawodowiec, a produkty HyperX zapewnią mu niezbędną jakość i wydajność — mówi Paul Leaman, Vice president w HyperX w regionie EMEA. - Naszą misją jest oferowanie najlepszych na rynku produktów wszystkim odbiorcom — użytkownikom komputerów osobistych, konsol i urządzeń przenośnych — w przystępnej cenie.

Inne nowości HyperX na Computex 2019

Inna nowość to słuchawki Cloud Alpha S, w których wykorzystano dwie komory. Pozwala to odseparować tony niskie od średnich i wysokich, co powinno się przekładać na wyższy realizm w grach i filmach. Ponadto na targach Computex zaprezentowano także nowe pamięci FURY DDR4, w tym wersję z podświetleniem RGB oraz zestawy słuchawkowe Cloud Orbit S.

Sugerowane ceny dla słuchawek Cloud Alpha S oraz Cloud Orbit S to odpowiednio niecałe 130 i 330 dolarów, czyli kolejno około 500 i 1270 złotych. Obydwa modele będą dostępne w drugiej połowie roku. W przypadku pamięci operacyjnych nie jest jeszcze znana sugerowana cena. Wiadomo jednak, że w sprzedaży także pojawią się w drugiej połowie 2019 roku.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)