WindowsNarzędziaNarzędzia systemoweConfigureDefender

ConfigureDefender3.0.0.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

ConfigureDefender to bardzo prosta w obsłudze aplikacja dla użytkowników systemu operacyjnego Windows 10, którzy wykorzystują wbudowany w niego program antywirusowy Windows Defender.

Warto zaznaczyć, że ConfigureDefender nie wymaga instalacji na dysku twardym. Po pobraniu narzędzia i dwukrotnym kliknięciu ikony należy chwilę poczekać na uruchomienie aplikacji. Program oferuje trzy tryby pracy: domyślny, wysoka ochrona i zabezpieczenie przed dziećmi. Wybierając tą ostatnią zablokujemy dostęp do folderów Windows, Program Files, Program Files (x86) oraz Windows Defender.

Jeśli chcemy ręcznie skonfigurować poszczególne funkcje, wystarczy obok każdej z nich wybrać dowolną opcję, aktywując bądź wyłączając poszczególne ustawienia. Należy pamiętać, że w przypadku niektórych z nich ConfigureDefender może wymagać ponownego uruchomienia komputera.

Niestety, ale w jednej z wersji programu ConfigureDefender autorzy musieli zrezygnować z funkcji monitorowania systemu w czasie rzeczywistym ze względu na nowe wytyczne Microsoftu w tym zakresie. Gdyby wspomniane rozwiązanie pozostało, Windows mógłby uznać, że ConfigureDefender jest szkodliwym oprogramowaniem.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.02 oceny
Twoja ocena
ProducentAndyFul
Liczba pobrań951
Data aktualizacji27 maj 2020
Rozmiar pliku1.80 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)