ConfigureDefender3.0.0.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

ConfigureDefender to bardzo prosta w obsłudze aplikacja dla użytkowników systemu operacyjnego Windows 10, którzy wykorzystują wbudowany w niego program antywirusowy Windows Defender.

Warto zaznaczyć, że ConfigureDefender nie wymaga instalacji na dysku twardym. Po pobraniu narzędzia i dwukrotnym kliknięciu ikony należy chwilę poczekać na uruchomienie aplikacji. Program oferuje trzy tryby pracy: domyślny, wysoka ochrona i zabezpieczenie przed dziećmi. Wybierając tą ostatnią zablokujemy dostęp do folderów Windows, Program Files, Program Files (x86) oraz Windows Defender.

Jeśli chcemy ręcznie skonfigurować poszczególne funkcje, wystarczy obok każdej z nich wybrać dowolną opcję, aktywując bądź wyłączając poszczególne ustawienia. Należy pamiętać, że w przypadku niektórych z nich ConfigureDefender może wymagać ponownego uruchomienia komputera.

Niestety, ale w jednej z wersji programu ConfigureDefender autorzy musieli zrezygnować z funkcji monitorowania systemu w czasie rzeczywistym ze względu na nowe wytyczne Microsoftu w tym zakresie. Gdyby wspomniane rozwiązanie pozostało, Windows mógłby uznać, że ConfigureDefender jest szkodliwym oprogramowaniem.

Udostępnij
ConfigureDefender 3.0.0.1wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.02 oceny
ProducentAndyFul
Liczba pobrań891
Data aktualizacji27 maj 2020
Rozmiar pliku1.80 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)