WindowsDomKsiążki kucharskieCooklet App

Cooklet App1.2

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Cooklet App to interaktywna książka kucharska tworzona przez użytkowników serwisu Cooklet.com. Program poza funkcją przeglądania przepisów pozwala również na ich komentowanie, dodawanie oraz udostępnianie własnych przepisów innym użytkownikom aplikacji, sporządzanie listy zakupów i wiele więcej.

Aplikacja na tle konkurencyjnych narzędzi wyróżnia się przede wszystkim dopracowanym i niezwykle wygodnym interfejsem oraz bogatą funkcjonalnością. Poza standardowymi funkcjami do gromadzenia i przeszukiwania dostępnych przepisów program umożliwia komentowanie oraz dodawanie opisów do książek kucharskich udostępnionych przez innych użytkowników. Aktualizacja danych odbywa się podczas połączenia z Internetem, jednak Cooklet pracować może także w trybie offline.

Co ciekawe program automatycznie dostosowuje liczbę potrzebnych składników do ilości porcji jakie zadeklarujemy. Dodatkowo umożliwia tworzenie listy zakupów i dostęp do nich z poziomu telefonu komórkowego w czasie wizyty w sklepie. W ostatnim przypadku wymagane jest posiadanie zarejestrowanego konta użytkownika, gdzie aplikacja zapisuje te informacje. Na szczególną uwagę zasługuje funkcja QuickPick, pozwalająca wyszukiwać przepisy ze względu na to co chcielibyśmy przygotować i ile czasu na to poświęcić.

Dodatkowo Cooklet wyposażony został multimetr, odmierzający czas do momentu w którym potrawa będzie gotowa, a także przydatny w kuchni konwerter jednostek.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.17 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań21 950
Data aktualizacji16 maj 2011
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)