CoolerMaster ze strefą moderów i nową obudową MasterCase, konkurs #PGA

CoolerMaster ze strefą moderów i nową obudową MasterCase, konkurs #PGA

CoolerMaster ze strefą moderów i nową obudową MasterCase, konkurs #PGA
Krzysztof Fiedor
22.10.2016 16:29

Na ogromnej ekspozycji sklepu ProLine, na Poznań Game Arena znalazło się miejsce dla CoolerMastera. Ten tajwański producent obudów i zasilaczy promuje się hasłem „Whatever You Make, Make It Yours, Make It Cooler Master”. Na miejscu zobaczycie, jak znane postaci z kręgów moderów doprowadziły sztukę modyfikacji wyglądu komputera wręcz do perfekcji.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Nowością sprzętową jest obudowa CoolerMaster MasterCase, która już na starcie umożliwia modyfikację swojego wyglądu. Możemy zakładać i zdejmować przedni i górny panel, który wpływa na wygląd zewnętrzny komputera, ale też wymusza odpowiedni obieg powietrza wewnątrz obudowy. Ma to szczególne znaczenie, gdy nasz komputer jest podkręcony, a chłodzenie poszczególnych elementów jest wręcz kluczowe dla jego stabilnej pracy.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Na stoisku zobaczycie przy pracy znanego portugalskiego graficiarza o pseudonimie Le Funky, który od pewnego czasu współpracuje z marką CoolerMaster, a jego projekty wzbudzają ogromne zainteresowanie podczas tego typu imprez. Nie inaczej jest na PGA gdzie wystawione będą owoce jego pracy.

Konkurs!

CoolerMaster przyłączył się do naszej zabawy i razem z nami przygotował dla Was szybki konkurs. Waszym zadaniem jest wypowiedzenie się w kwestii upiększania komputerów. Czy to jeszcze hobby, którego miejsce jest w piwnicy, czy to sztuka, która powinna być pokazywana i promowana w tak zwanym szerokim nurcie? Czekamy na wasze opinie. Najfajniejszy komentarz zostanie nagrodzony wartościowym zestawem od CoolerMastera.

Obraz

Na odpowiedzi czekamy do wtorku (25.10.2016) do 24.00. Zwycięzcę poznacie w najbliższy czwartek (27.10.2016). Udział w zabawie mogą wziąć tylko zarejestrowani czytelnicy dobrychrogramów.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (65)