CorelDRAW X5 Home and Student PL już w sprzedaży w Polsce

CorelDRAW X5 Home and Student PL już w sprzedaży w Polsce

Wojciech Kowasz
06.09.2010 18:16, aktualizacja: 06.09.2010 18:30

W sprzedaży na naszym rynku pojawił się polski CorelDRAW Graphics Suite X5 w wersji dla studentów i użytkowników domowych - CorelDRAW Home and Student Suite X5.

Specjalna wersja przeznaczona do celów edukacyjnych i zastosowań niekomercyjnych pozwala na instalację pakietu na trzech komputerach w domu. W skład tej wersji pakietu wchodzą te same aplikacje i narzędzia, co w przypadku jego komercyjnego odpowiednika: CorelDRAW X5 służący do tworzenia ilustracji wektorowych, PHOTO-PAINT X5 do edycji obrazów rastrowych, PowerTRACE do przekształcania map bitowych w grafiki wektorowe, CAPTURE do przechwytywania zawartości ekranu, CONNECT do wyszukiwania grafik, szablonów i czcionek w komputerze oraz dodatkowy moduł PhotoZoom Pro 2 umożliwiający zachowanie jakości przy powiększaniu zdjęć cyfrowych w programie Corel PHOTO-PAINT. Do pakietu dołączono 1300 obrazków clipart, 14 szablonów projektów oraz ponad 140 czcionek OpenType.

CorelDRAW Home and Student Suite X5 jest już dostępny do kupienia w Polsce w wersji pudełkowej. Cena pakietu oscyluje wokół 350-370 złotych. Pełna, komercyjna wersja pakietu CorelDRAW Graphics Suite X5 zadebiutowała w kwietniu tego roku. Wersję testową oprogramowania można przez cały czas pobrać z naszego vortalu z działu PROGRAMY -> Grafika -> Pakiety graficzne.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (30)