Corgi for Feedly News Magazine ikona

Corgi for Feedly News Magazine2.0.1

Strona głównaAndroidAkcesoriaBudzikiCorgi for Feedly News Magazine
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Corgi for Feedly News Magazine to aplikacja, która zastępuje systemowy ekran blokady w smartfonie lub w tablecie, zmieniając go w czytnik informacji z aplikacji Feedly i przeglądarkę postów z Instagrama.

Po zainstalowaniu Corgi, należy wstępnie skonfigurować program, wyłączając stosowaną wcześniej blokadę ekranu w smartfonie lub tablecie i wybierając usługi Corgi. Możemy ustawić, w jaki sposób chcemy odblokowywać urządzenie w nowy sposób, tworząc np. własny wzór lub ustalając kod PIN. Gdy używamy Corgi, zmienią się również przyciski systemowe, widoczne po rozwinięciu belki z powiadomieniami z górnej części ekranu. Aplikacja poprosi nas też o przyznanie dostępu do powiadomień.

Następnym krokiem w konfiguracji będzie zalogowanie się do Feedly oraz Instagrama. Możemy korzystać z tylko jednej z tych usług, filtrując też wyświetlane przez nie treści i wybierając np. tylko wybrane konta, informacje z których chcemy widzieć na ekranie blokady. Aplikacja pozwala też skorzystać z opcji oszczędzania danych internetowych, a to przez wybranie opcji, dzięki której zdjęcia widoczne we wpisach z Feedly lub Instagrama będą pobierane tylko wtedy, gdy będziemy połączeni przez sieć WiFi.

Po zakończeniu konfiguracji, w dolnej części ekranu będą się pojawiały krótkie wpisy z Feedly i Instagrama. Dotykając ich dwukrotnie, otworzymy pełną treść wiadomości. A gdy przesuniemy palcem ekran do prawej strony, przejdziemy do dwóch kolumn, z których jedna wyświetla posty z Feedly, druga zaś z Instagrama. W tym miejscu twórcy programu zostawili użytkownikom pewną dowolność, można bowiem ograniczyć widoczne treści np. tylko do postów z Instagrama.

Informacjami podawanymi przez Corgi można dzielić się dalej, np. ze znajomymi, korzystając z androidowego mechanizmu udostępniania treści. Program jest wykonany zgodnie z wytycznymi Material Design i znajdziemy w nim sporo żywych, nasyconych kolorów oraz sporo możliwości personalizacji wyglądu aplikacji.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
Liczba pobrań52
Data aktualizacji7 sie 2016
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Corgi for Feedly News Magazine ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Komentarze (0)