WindowsMultimediaOdtwarzacze plików audio i wideoCornPlayer
CornPlayer ikona

CornPlayer1.0.3.62

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

CornPlayer jest bardzo prostym w obsłudze odtwarzaczem multimedialnym. Narzędzie obsługuje najpopularniejsze formaty plików audio oraz wideo i nie wymaga instalowania dodatkowych kodeków.

Po uruchomieniu CornPlayer na ekranie pojawia się główne okno programu, które zawiera dostęp do wszystkich najważniejszych opcji. Kilkoma kliknięciami uruchomimy wybrany materiał wideo czy też plik dźwiękowy znajdujący się na dysku twardym, pamięci przenośnej lub jakimkolwiek innym nośniku danych (np. płycie). Aplikacja świetnie radzi sobie także z odtwarzaniem filmów zapisanych w serwisie YouTube i pozwala na ich pobranie (w formie materiału wideo lub pliku dźwiękowego).

CornPlayer oferuje możliwość utworzenia własnej listy odtwarzania, dzięki czemu w mgnieniu oka zyskamy dostęp do potrzebnych materiałów. W ten sposób można łatwo uruchamiać ulubione piosenki czy teledyski zarówno na pełnym ekranie, jak i w oknie, którego wielkość można dowolnie ustawić.

Interfejs programu CornPlayer jest bardzo przejrzysty i intuicyjny. Aplikacja zawiera podstawowe opcje, jakie znajdziemy także w innych odtwarzaczach multimedialnych: pauzowanie, przechodzenie do wcześniejszego lub następnego materiału, regulowanie głośności oraz uruchamianie nowych plików techniką "przeciągnij i upuść".

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.01 ocena
Twoja ocena
Producentbluebrick
Liczba pobrań978
Data aktualizacji19 lut 2019
Rozmiar pliku28.79 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
CornPlayer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)