Coś się kończy, coś się zaczyna – Wiedźmin 3: Krew i wino trafia do przedsprzedaży

Coś się kończy, coś się zaczyna – Wiedźmin 3: Krew i wino trafia do przedsprzedaży

Coś się kończy, coś się zaczyna – Wiedźmin 3: Krew i wino trafia do przedsprzedaży
11.05.2016 10:22, aktualizacja: 11.05.2016 10:55

Jakiś czas temu informowaliśmy, że gra Wiedźmin 3: Krew i wino ukaże się jeszcze przed targami E3. Te informacje potwierdzają się: w sklepie cdp.pl właśnie rozpoczęła się przedsprzedaż ostatniego epizodu przygód Geralta z Rivii.

Wysyłka dodatku Krew i wino rozpocznie się 31 maja. Grę można zamówić już dziś na stronach sklepu cdp.pl. Przypominamy, że nie jest to dodatek samodzielny i do działania wymaga zainstalowanej gry Wiedźmin 3.

Wiedźmin 3 Dziki Gon: Krew i Wino - Zwiastun nowego dodatku

Wydawca przygotował edycję limitowaną, w której można otrzymać 10 zł zniżki, jeśli transakcja zostanie zrealizowana za pośrednictwem PayPala. Ponadto korzystający z przedsprzedaży otrzymają 10% rabatu na zakup wybranych produktów ze „strefy Wiedźmina” oraz plakat.

Przy okazji rozpoczęcia przedsprzedaży opublikowano także kilka dodatkowych informacji na temat tego, co nas czeka po 31 maja. Czas gry został oszacowany na 20 godzin, natomiast wielkość świata, która wcześniej była zestawiana z Wyspami Skellige, została porównana z powierzchnią Ziemi NIczyjej i Novigradu łącznie. Ponadto Geralt będzie miał własną… winnicę. Twórcy opublikowali także nowe zrzuty z gry.

Obraz
  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

W sklepie dostępna jest zarówno pudełkowa wersja pecetowa, jak i przeznaczona na PlayStation 4. Cena każdej z nich, już po 10-procentowej obniżce, wynosi 119,99 zł. Ponadto dostępna jest także pecetowa wersja cyfrowa, za którą zapłacić przyjdzie 71,99 zł.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (43)