MacOSGryAkcja i strzelankiCounter-Strike 1.6 (wersja przeglądarkowa)

Counter-Strike 1.6 (wersja przeglądarkowa)

  • Slider item

Counter-Strike 1.6 to jedna z najpopularniejszych sieciowych strzelanek FPP w historii. Od teraz możliwe jest przetestowanie tej kultowej gry za pośrednictwem przeglądarki stron internetowych.

O co tu chodzi?

Terroryści kontra antyterroryści. Counter-Strike 1.6 to FPS, a więc pierwszoosobowa strzelanka, w której stajemy po stronie dobrych lub złych, by toczyć boje na różnorodnych mapach przy wykorzystaniu różnorodnych typów broni i gadżetów. Tak proste zasady w połączeniu z niesamowitą głębią taktyczną sprawiły, że po dziś dzień CS uznawany jest za najlepszą strzelankę multiplayer.

Jak zagrać w CS-a za darmo?

To proste. Wystarczy odwiedzić stronę z grą, wybrać serwer, mapę i dołączyć do rozgrywki. Nie trzeba nic instalować na dysku twardym komputera, więc bez problemu uruchomimy Counter-Strike’a w wersji 1.6 na dowolnym sprzęcie (np. podczas szkolnej lekcji informatyki czy też na nudnym dyżurze w pracy).

Tryby rozgrywki

Counter-Strike 1.6 to przede wszystkim rywalizacja z prawdziwymi graczami z całego świata. Niemniej przed rozpoczęciem właściwej zabawy warto potrenować na arenie z botami. Szlifowanie umiejętności może okazać się niezwykle przydatne, gdy dołączymy do bardziej zaawansowanych użytkowników.

Wersja Premium

Poza bezpłatną edycją przeglądarkowego CS-a 1.6 dostępna jest także wersja Premium. Decydując się na zakup zyskamy bonus do funduszy zdobywanych podczas rozgrywki, będziemy mogli grać bez ograniczeń przez 20 rund, otrzymamy podświetlony na żółto własny pseudonim na tablicy wyników i nie tylko.

Najważniejsze cechy:

  • popularna strzelanka od teraz w przeglądarce!
  • graj w Counter-Strike 1.6 za darmo
  • kultowe mapy
  • szybkie łączenie z serwerami
  • nie wymaga instalacji na dysku twardym komputera
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań1 243
Data aktualizacji16 cze 2020
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)