WindowsInternet i komunikacjaKomunikatory internetoweCoyIM
CoyIM ikona

CoyIM0.3.8

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

CoyIM to stawiający na prywatność komunikator, który obsługuje protokół XMPP i łączność przez sieć Tor. Jest to komunikator polecany przez twórców Tor Messengera, który nie jest już dalej rozwijany i nie można go już pobrać z serwerów producentów.

W przypadku CoyIM postawiono na implementację z jednej strony niezbędnych funkcji do wygodnego korzystania z komunikatora, ale z drugiej strony ograniczenia ich do minimum, by w ten sposób wyeliminować kolejne słabe punkty i elementy potencjalnie powodujące problemy z prywatnością.

Aplikacja sama wykrywa obecność bezpiecznego połączenia z siecią Tor i stara się z niego korzystać, pozwala tworzyć zaszyfrowany plik konfiguracyjny oraz umożliwia importowanie ustawień oraz importowanie prywatnych kluczy z innych komunikatorów, w tym Pidgin, Adium oraz Gajim. Źródła programu są otwarte. Kod można przejrzeć na GitHubie.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentCoyIM Team
Liczba pobrań168
Data aktualizacji3 kwi 2018
Rozmiar pliku37.07 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
CoyIM ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)