bEKnsuEl
CrazyTalk ikona

CrazyTalk8.13.3615.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

CrazyTalk to bardzo ciekawa aplikacja przeznaczona doożywienia statycznych zdjęć i obrazów na wzór postaci kukiełkowych.

bEKnsuEn

Program z powodzeniem można wykorzystać do tworzenia własnychprodukcji filmowych, wirtualnych avatarów, materiałów dowykorzystania na stronach WWW, blogach, podcastach itp. Animowanezdjęcia można dodatkowo uatrakcyjniać za pomocą funkcji dodania donich dźwięku, elementów tekstowych, graficznych, zmianie koloruoczu czy włosów postaci znajdującej się na fotografii. CrazyTalkoferuje wiele zaawansowanych opcji dotyczących ustawień takichelementów jak oczy, zęby, usta, mimika twarzy, funkcje tworzeniamask w celu ustawienia dowolnego tła i znacznie więcej.

Dodatkowoprzy doborze odpowiedniego profilu CrazyTalk pozwala na uzyskanierealistycznego efektu animacji dla ludzi, zwierząt, maszyn itp.Mimikę twarzy obiektu można również kontrolować w czasierzeczywistym za pomocą tabletu.

Wersja próbna CrazyTalk pozwala testować program przez 15 dni, ale nakłada znak wodny na eksportowanych animacjach. Program jest dostępny w wersjach Standard, PRO i Pipeline, różniących się możliwościami i ceną.

Udostępnij
CrazyTalk 8.13.3615.3wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.65 ocen
Twoja ocena:
Liczba pobrań65 354
Data aktualizacji2 lip 2019
Rozmiar pliku526.88 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
CrazyTalk ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEKnsuFj