Create now i Create the Web 1 marca w Warszawie

13.02.2013 17:13, aktual.: 13.02.2013 17:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Adobe Polska, ewangeliści i polskie społeczności związane z produktami Adobe na 1 marca zaplanowały wydarzenia z cyklu Create Now i Create The Web. Agenda została ułożona tak, żeby każdy mógł wziąć udział w sesjach z obu bloków ­— od 9:45 do 13:00 będzie trwał blok z serii Create Now, a od 14:00 do 18:00 trwać będzie Create The Web, po którym odbędzie się krótkie spotkanie integracyjne.

Sesje Create Now poprowadzą Rufus Deuchler, Jason Levine i Paul Trani — znany na świecie ewangeliści Adobe. Podczas tego bloku będzie można dowiedzieć się co oferuje Creative Cloud i jak można wykorzystać jego możliwości w procesie tworzenia materiałów do druku, stron internetowych, aplikacji mobilnych, zdjęć i filmów. Zaprezentowane zostaną scenariusze wzięte z życia i prace profesjonalistów, którzy korzystają z Creative Cloud na co dzień. Będzie można również dowiedzieć się, co nowego znajdziemy w najnowszych wersjach CS6 Photoshopa, Illustratora, InDesign, Dreamweavera i Premiere Pro.

Obraz

Część z cyklu Create The Web poprowadzą Paul Trani i Piotr Walczyszyn. Umożliwi ona zapoznanie się z kierunkami rozwoju standardów i technologii webowych, w tym oczywiście tych współtworzonych przez Adobe: CSS Filters, CSS Regions czy też CSS Exclusions. Będzie można nauczyć się tworzyć animacje w czystym HTML z wykorzystaniem Edge Animate, budować aplikacje mobilne w HTML+CSS+JavaScript z wykorzystaniem PhoneGap i PhoneGap Build, a także projektować strony dla przeróżnych ekranów za pomocą Reflow i Edge Shadow.

To wszystko odbędzie się 1 marca w sali kinowej nr 2 w Multikinie w Centrum Handlowym Złote Tarasy. Osobom chcącym wziąć udział w obu częściach przypominamy, że wymagają one osobnej rejestracji na stronie wydarzenia (z prawej strony), choć doszły nas słuchy, że miejsc już nie ma :-). Tam też można dowiedzieć się więcej o prelegentach i samym tournée.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)