Creatiwe Woof3: odtwarzacz MP3 w innym wydaniu #prasówka

Creatiwe Woof3: odtwarzacz MP3 w innym wydaniu #prasówka

28.06.2016 10:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Lato to czas, w którym budzimy się do życia. Mamy ochotę na szalone pomysły, podróże i spotkania z przyjaciółmi, i rodziną. To również czas, w którym rozkoszujemy się muzyką podczas wieczornych kolacji, pikników i grilli. Idealnym kompanem podczas letnich wypraw w nieznane jest wysokiej jakości zaawansowany głośnik bluetooth Woof3 marki Creative, umożliwiający odtwarzanie plików w formacie MP3/FLAC zarówno z karty microSD.

Głośnik możesz zabrać wszędzie. Mieści się w dłoni i ma kształt małego kubka. Niewielkie rozmiary to niewątpliwy atut tym bardziej, że posiada bardzo wysoką jakość dźwięku dzięki dużemu radiatorowi basowemu.

Obraz

Sześć godzin odtwarzania muzyki po jednym naładowaniu powoduje, że głośnik Woof3, daje Ci swobodę i wolność poruszania, gdzie tylko zapragniesz. Wyposażony jest również w mocny przetwornik o średnicy 45 mm.

Woof3 ma wszystkie najważniejsze cechy głośnika przenośnego.

  • Połączenie Bluetooth
  • Odtwarzacz plików w formacie MP3/FLAC z karty microSD
  • USB Audio
  • Złącze AUX-in
  • Głośnik i zestaw głośnomówiący

Woof3 to wysokiej jakości odtwarzacz MP3, który docenili szczególni użytkownicy smartfonów z systemem Android. Mogą oni przełożyć kartę ze swojego telefonu z nagraniami do Woof3 i swobodnie rozmawiać przez telefon słuchając muzyki. Pełni zatem funkcję czytnika kart microSD do przesyłania muzyki, filmów i danych osobistych z karty microSD na komputer. Głośnik współpracuje również świetnie ze złączem AUX-in.

Bardzo wygodną funkcją jest wbudowany mikrofon, który umożliwia inteligentne przełączanie głośnika Woof3 między połączeniem głosowym z telefony a odtwarzaniem muzyki, służy wtedy jako zestaw głośnomówiący, z którego może korzystać kilka osób jednocześnie.

Dostępny jest w czterech wariantach kolorystycznych: srebrnym, złotym, niebieskim oraz czerwonym.

Cena Woof3 to 139 zł.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)