WindowsGryStrategiczneCroc 2: Kingdom of the Gobbo's

Croc 2: Kingdom of the Gobbo's

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Croc 2: Kingdom of the Gobbo's to zabawna gra zręcznościowa wydana w 2000 roku przez nieistniejące już studio Argonaut Games. Po raz kolejny wcielamy się w małego krokodyla i towarzyszymy mu w jego przygodach w bajecznym i trójwymiarowym świecie.

Krokodyl Croc poszukuje rodziców

Opisywany tytuł jest kontynuacją pierwszej części serii Croc. Tym razem główny bohater, zabawny mały krokodylek, wyrusza w poszukiwaniu swoich zaginionych rodziców. Rozgrywka toczy się w czterech różnych wioskach, na które składa się aż ponad 40 poziomów. W każdym z nich zadaniem Croca jest zbieranie diamentów i walka z przeciwnikami. Rozgrywka nie należy do skomplikowany i z pewnością odnajdą się w grze również najmłodsi użytkownicy.

Croc 2: Kingdom of the Gobbo's udostępniony został dla komputerów PC z Windowsem, a także konsole PlayStation oraz Game Boy Color.

Kluczowe cechy gry:

  • zabawna zręcznościówka dla najmłodszych
  • w grze dostępne są 4 wioski, czyli przeszło 40 poziomów
  • prosta fabuła i cel w grze
  • gra dostępna w wersji na PC i konsole

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań990
Data aktualizacji10 lip 2020
Rozmiar pliku31.84 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)