WindowsArchiwumProgramy archiwalneCross DJ
Cross DJ ikona

Cross DJ1.7.1.3

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Cross DJ to rozbudowany program do miksowania muzyki w czasie rzeczywistym. Aplikacja została wyposażona w nowoczesny interfejs użytkownika, który symuluje sprzęt do miksowania i tworzenia różnych dźwięków. Dzięki czemu oddaje w pełni realia pracy prawdziwego DJ`a. Cross DJ jest prosty, użyteczny i efektywny podczas przetwarzania dowolnego dźwięku lub utworu muzycznego.

Po uruchomieniu programu otrzymujemy pełny dostęp do dwóch zaawansowanych odtwarzaczy plików multimedialnych i wygodnego w obsłudze miksera, a także do niewielkiego panelu przeznaczonego do zarządzania biblioteką multimediów. Znajdziemy w niej między innymi czytelną przeglądarkę plików muzycznych, ekran do tworzenia listy wybranych utworów lub nawet całych albumów. Ponadto obsługuje utworzoną bazę danych w programie iTunes.

Cross DJ został też wyposażony w nowoczesne efekty wizualne, pomocne przy organizowaniu różnych bankietów i imprez okolicznościowych. Oprócz tego posiada analizator BPM do mierzenia szybkości odtwarzanego dźwięku, synchronizator bitów (beats), manipulator brzmienia, a także funkcje do przyspieszania i spowalniania odtwarzanej muzyki. Dodatkowo jest kompatybilny z większością popularnych urządzeń DJ-skich (kontrolery midi), takimi jak: Pioneer CDJ-350, American Audio VMS4, Hercules DJ Console Rmx, DJ Control MP3 e2, Gemini FirstMix czy ION Discover DJ.

Uwaga!

  • Cross DJ dostępny jest w wersji demonstracyjnej i pozwala na 15 dni darmowego testowania.
  • Pod Posiada też niewielkie ograniczenia uniemożliwiające między innymi zapisywanie ustawień konfiguracyjnych w programie.
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.73 oceny
Twoja ocena
ProducentMIXVIBES
Liczba pobrań2 045
Data aktualizacji4 maj 2012
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Cross DJ ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)