WindowsMultimediaProgramy dla DJówCrossDJ Free
CrossDJ Free ikona

CrossDJ Free3.4.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

CrossDJ Free to program służący do miksowania dźwięków i muzyki na komputerze. Aplikacja jest dostępna całkowicie za darmo i oferuje pełny dostęp do wszystkich podstawowych narzędzi niezbędnych do przetwarzania i miksowania muzyki w systemie Windows.

Interfejs programu jest niemal identyczny jak w innych aplikacjach tego typu. Główny ekran składa się z dwóch rozbudowanych odtwarzaczy, wygodnego miksera, listy do odtwarzania i przeglądania plików multimedialnych, a także z narzędzi wspomagających tworzenie dźwięków i miksowanie muzyki. CrossDJ Free integruje się z aplikacją iTunes oraz posiada wbudowaną przeglądarkę albumów muzycznych.

W programie znajdziemy również 3-pasmowy equalizer do ulepszania jakości dźwięku, manipulator częstotliwości (wysokości) brzmienia, różne tryby do przyspieszania i spowalniania tempa odtwarzanego utworu muzycznego, a także analizator BPM do mierzenia szybkości dźwięku. CrossDJ Free posiada też automatyczny wskaźnik jakości odtwarzanej muzyki oraz specjalne narzędzie do synchronizowania bitów.

Uwaga!

  • CrossDJ Free dostępny jest za darmo, ale w porównaniu do wersji komercyjnej nie posiada funkcji nagrywania dźwięku oraz oferuje ograniczoną ilość efektów wizualnych.
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.54 oceny
Twoja ocena
ProducentMIXVIBES
Liczba pobrań28 226
Data aktualizacji5 paź 2018
Rozmiar pliku128.07 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
CrossDJ Free ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)