CrossDJ Free ikona

CrossDJ Free3.4.0

WindowsMultimediaProgramy dla DJówCrossDJ Free
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

CrossDJ Free to program służący do miksowania dźwięków i muzyki na komputerze. Aplikacja jest dostępna całkowicie za darmo i oferuje pełny dostęp do wszystkich podstawowych narzędzi niezbędnych do przetwarzania i miksowania muzyki w systemie Windows.

Interfejs programu jest niemal identyczny jak w innych aplikacjach tego typu. Główny ekran składa się z dwóch rozbudowanych odtwarzaczy, wygodnego miksera, listy do odtwarzania i przeglądania plików multimedialnych, a także z narzędzi wspomagających tworzenie dźwięków i miksowanie muzyki. CrossDJ Free integruje się z aplikacją iTunes oraz posiada wbudowaną przeglądarkę albumów muzycznych.

W programie znajdziemy również 3-pasmowy equalizer do ulepszania jakości dźwięku, manipulator częstotliwości (wysokości) brzmienia, różne tryby do przyspieszania i spowalniania tempa odtwarzanego utworu muzycznego, a także analizator BPM do mierzenia szybkości dźwięku. CrossDJ Free posiada też automatyczny wskaźnik jakości odtwarzanej muzyki oraz specjalne narzędzie do synchronizowania bitów.

Uwaga!

  • CrossDJ Free dostępny jest za darmo, ale w porównaniu do wersji komercyjnej nie posiada funkcji nagrywania dźwięku oraz oferuje ograniczoną ilość efektów wizualnych.
Udostępnij
CrossDJ Free 3.4.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.54 oceny
Twoja ocena
ProducentMIXVIBES
Liczba pobrań25 554
Data aktualizacji5 paź 2018
Rozmiar pliku128.07 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
CrossDJ Free ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)