WindowsBezpieczeństwoProgramy antyspywareCrystal Security
Crystal Security ikona

Crystal Security3.7.0.40

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Crystal Security to oprogramowanie do wykrywania i zwalczania szkodliwych oraz niebezpiecznych komponentów znajdujących się w naszym komputerze.

Program Crystal Security bazuje na technologii chmury (Cloud Computing) co oznacza, że wszystkie jego działania obliczeniowe wykonywane są na zewnętrznych serwerach. W ten sposób zużywa niewielką ilość zasobów systemowych, zwiększając przy tym szybkość i stabilność funkcjonowania całego oprogramowania.

Crystal Security umożliwia szybkie wykrywanie i usuwanie złośliwego oprogramowania na komputerze. Natomiast w momencie wykrycia szkodnika, informuje o tym w czasie rzeczywistym (wyświetla szczegółowy komunikat na pulpicie). Przy użyciu dostępnych opcji konfiguracyjnych, możemy m.in. ustalić harmonogram skanowania dysku twardego.

Na szczególną uwagę zasługują różne poziomy bezpieczeństwa – dowolny, niski i wysoki. Wybierając dowolny poziom ręcznie ustawiamy i konfigurujemy, które pliki mają być brane pod uwagę podczas skanowania dysku twardego. Znajdziemy w nim również czarną listę zawierającą listę wykrytych szkodliwych aplikacji oraz wbudowany moduł aktualizujący bazę wirusów i całego oprogramowania.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.021 ocen
Twoja ocena
ProducentKardo Kristal
Liczba pobrań35 347
Data aktualizacji24 cze 2019
Rozmiar pliku1.62 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Crystal Security ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (71)