Crystal Security ikona

Crystal Security3.7.0.40

WindowsBezpieczeństwoProgramy antyspywareCrystal Security
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Crystal Security to oprogramowanie do wykrywania i zwalczania szkodliwych oraz niebezpiecznych komponentów znajdujących się w naszym komputerze.

Program Crystal Security bazuje na technologii chmury (Cloud Computing) co oznacza, że wszystkie jego działania obliczeniowe wykonywane są na zewnętrznych serwerach. W ten sposób zużywa niewielką ilość zasobów systemowych, zwiększając przy tym szybkość i stabilność funkcjonowania całego oprogramowania.

Crystal Security umożliwia szybkie wykrywanie i usuwanie złośliwego oprogramowania na komputerze. Natomiast w momencie wykrycia szkodnika, informuje o tym w czasie rzeczywistym (wyświetla szczegółowy komunikat na pulpicie). Przy użyciu dostępnych opcji konfiguracyjnych, możemy m.in. ustalić harmonogram skanowania dysku twardego.

Na szczególną uwagę zasługują różne poziomy bezpieczeństwa – dowolny, niski i wysoki. Wybierając dowolny poziom ręcznie ustawiamy i konfigurujemy, które pliki mają być brane pod uwagę podczas skanowania dysku twardego. Znajdziemy w nim również czarną listę zawierającą listę wykrytych szkodliwych aplikacji oraz wbudowany moduł aktualizujący bazę wirusów i całego oprogramowania.

Udostępnij
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.021 ocen
Twoja ocena
ProducentKardo Kristal
Liczba pobrań35 160
Data aktualizacji24 cze 2019
Rozmiar pliku1.62 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Crystal Security ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (71)