Crytek udostępnia za darmo demo VR „Back to Dinosaur Island 2” #prasówka

Crytek udostępnia za darmo demo VR „Back to Dinosaur Island 2” #prasówka

Crytek udostępnia za darmo demo VR „Back to Dinosaur Island 2” #prasówka
11.03.2016 13:58

Crytek udostępnił dziś za darmo demo VR Back to Dinosaur Island 2. Gracze z całego świata mogą od teraz poczuć moc wirtualnej rzeczywistości, spotęgowaną jakością, jaką oferuje silnik CRYENGINE.

Back to Dinosaur Island 2 spotkało się z entuzjastycznym przyjęciem na targach E3 w 2015 roku i było dostępne tylko podczas kilku wydarzeń branżowych. Od teraz każdy gracz może pobrać demo zupełnie za darmo ze Steama.

W Back to Dinosaur Island 2 naszym zadaniem będzie wspiąć się po stromej ścianie klifu. Za naszymi plecami przelatują ogromne, skrzydlate dinozaury, na głowę spadają nam odłamki skały. Na chwilę odwracamy wzrok od ściany i naszym oczom ukazuje się imponujący, tajemniczy krajobraz. Zanurzamy się w innym świecie.

Pozytywne opinie tych, którzy jako pierwsi mogli zagrać w Back to Dinosaur Island 2, dały nam niesamowitą motywację do pracy nad dalszymi projektami wirtualnej rzeczywistości. Back to Dinosaur Island 2 to nie tylko uczta dla oka. Demo pozwala także na interakcję z otoczeniem, dzięki czemu poczujemy wyjątkową moc nowego medium, jakim jest wirtualna rzeczywistość. Udostępniając je za darmo, mamy nadzieję, że wielu graczy skorzysta z możliwości przeniesienia się na chwilę z rzeczywistości do świata dinozaurów – mówi Elijah Freeman, producent wykonawczy Cryteka.

Back to Dinosaur Island 2 Teaser Trailer | Achieved with CRYENGINE

Wszyscy, którzy już teraz chcieliby rzucić okiem na to, co oferuje Back to Dinosaur Island 2, mogą obejrzeć przygotowany przez Cryteka krótki przegląd na YouTube. Nowości dotyczące projektów VR Cryteka udostępniane są na www.crytek.com oraz www.cryengine.com.

W Back to Dinosaur Island 2 można zagrać przy użyciu gogli VR Rift SDK 0.8 i późniejszych systemów.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)