Cube Escape: Theatre na weekend. Czy rozwiążesz wszystkie łamigłówki?

Cube Escape: Theatre na weekend. Czy rozwiążesz wszystkie łamigłówki?

Cube Escape: Theatre na weekend. Czy rozwiążesz wszystkie łamigłówki?
28.10.2017 11:44

W ramach cotygodniowej rozrywki tym razem proponujemy Wam grę z gatunku point-and-click, a w zasadzie touch-and-click, gdyż można w nią zagrać w przeglądarce i na urządzeniach mobilnych. Cube Escape: Theatre to gra złożona z klasycznych dla tego gatunku łamigłówek, a ze względu na lekko makabryczny i surrealistyczny klimat, dobre wpisuje się w nastrój Halloween.

Gra pozwala wchodzić w interakcje z wieloma przedmiotami, będącymi elementami sceny i poruszać się między pomieszczeniami. Łamigłówki mogą wymagać różnych czynności, od ustawiania rzeczy w odpowiedniej kolejności, przez łączenie ich, po odgrywanie melodii na pianinie. Tej gry nie da się przejść bez kombinowania i od początku trzeba „włączyć myślenie”.

W Cube Escape: Theatre można zagrać także po polsku – język można zmienić w ustawieniach.

Cube Escape: Theatre | Official trailer

Sceny wydadzą się znajome miłośnikom twórczości Davida Lyncha, teatralnych klasyków i z pewnością zadowolą fanów groteskowych horrorów. Oprawa graficzna jest prosta z technicznego punktu widzenia, ale bardzo pomysłowa pod względem budowanego klimatu. Warto grać z dźwiękiem i wsłuchać się w niepokojącą muzykę i odgłosy.

Cube Escape: Theatre znajdziecie w naszej bazie gier na Androida i iOS-a, można też zagrać w nią w przeglądarce. Uprzedzamy jednak, że ze względu na elementy sugerujące, przemoc i obecność krwi w grze, jest nieodpowiednia dla najmłodszych.

Przypominamy też, że jeśli wciąż brakuje Wam gier, możecie zaopatrzyć się w dobre pozycje na wyprzedaży w GOG.com.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)