WindowsGryLogiczne i karcianeCue Club

Cue Club

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Cue Club to symulacja gry w bilarda stworzona przez studio Bulldog Interactive. Gracz będzie mógł spróbować swoich sił między innymi w snookerze, ale i wziąć udział w rozgrywkach, których reguły sam ustali. Dzięki dopracowanej fizyce i mnogości opcji, gra z pewnością spełni oczekiwania nawet wprawionych fanów bilarda.

Rozgrywka

Na gracza czeka sześć trybów gry. Szybka gra daje możliwość zagrania z komputerem, tryb dwóch graczy – jak sama nazwa wskazuje – pozwala na zagranie ze znajomym, a Wirtualne sale pozwalają na wybranie swojego przeciwnika z właśnie takiej sali. Mistrzostwa umożliwiają grę o trofea, Trening daje szansę na poprawę swoich umiejętności, a Demolka pozwala na luźną zabawę bilami na pomocą myszki.

Po wyborze trybu, przychodzi czas na wybranie samej rozgrywki. I tutaj również jest spory wybór, bo dostępnych jest aż siedem pozycji. Można zagrać w 8-bil US, które jest amerykańską odmianą pool’a rozgrywaną numerowanymi bilami, albo odmianę europejską rozgrywaną zwykłymi bilami. Jest też 9-bil, Snooker oraz Mini snooker.

Dla większej dawki emocji można zagrać w Killera, czyli grę dla kilku osób, polegającą na tym, że osoba, która w swojej kolejce nie wbije dowolnej bili, traci życie i odpada. Wygrywa naturalnie osoba, która przetrwa najdłużej. Dostępna jest też gra w Speed Ball gdzie można bić rekordy we wbijaniu bili na czas.

Cue Club nie jest grą wyłącznie dla osób, które doskonale grają w bilarda. Twórcy, aby umożliwić dobrą zabawę nawet tym osobom, które nigdy nie miały styczności z bilardem, stworzyli w grze czteroczęściowy poradnik, omawiający kolejno: Podstawy, Wirtualne sale, Technikę gry i Zasady.

Dostępne są różne rodzaje kijów do gry i bil, można również dostosować kolor sukna na stole oraz rodzaj materiału, z jakiego wykonany jest sam stół. W grze istnieje także możliwość nagrywania i zapisywania swoich strzałów, a nawet oglądania powtórek w zwolnionym tempie.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań2 229
Data aktualizacji24 lip 2020
Rozmiar pliku8.13 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)