AndroidGryZręcznościoweCut the Rope 2
Cut the Rope 2 ikona

Cut the Rope 21.38.0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Sympatyczny Om Nom powraca w drugiej części słynnej gry na Androida. W przeciwieństwie do poprzedniego tytułu, tym razem rozgrywka odbywa się na świeżym powietrzu zamiast we wnętrzu kartonu, tak rozpoznawalnego dla tej produkcji.

Cut the Rope 2 nadal jednak polega na przecinaniu sznurków w odpowiednim momencie, tak, aby zdobyć wszystkie z trzech rozmieszczonych na poziomach gwiazdek, a jednocześnie dostarczyć naszemu Om Nomowi słodki cukierek prosto do pyszczka. Jeżeli jednak słodycz spadnie nam z linki i nie trafi do stworka, musimy zacząć poziom od początku.

Po raz kolejny gracz stawiany jest przed coraz bardziej złożonymi zagadkami, z większą liczbą utrudnień. Na tym jednak nie koniec, bowiem druga odsłona serii wprowadza do gry nowe postacie, które będą starały się pomóc zielonemu bohaterowi zdobyć jego upragnione cukierki.

Zamiast podziału na sezony, poziomy zostały rozmieszczone na mapie, po której możemy wędrować w miarę ukończenia gry. Czasem ukończenie poziomu jednego otwiera nam dostęp do kilku następnych, bądź do nagród specjalnych jak na przykład bomby ułatwiające nam rozgrywkę.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.52 oceny
Twoja ocena
ProducentZeptoLab
Liczba pobrań326
Data aktualizacji11 sie 2023
System operacyjnyAndroid 4.4 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Cut the Rope 2 ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)