iOSGryZręcznościoweCut the Rope 2
Cut the Rope 2 ikona

Cut the Rope 2

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Cut the Rope 2 to kontynuacja bardzo dobrze przyjętej gry (a już właściwie serii) logiczno-zręcznościowej. Tym razem polem działania sympatycznego Om Noma będzie otwarta przestrzeń, a nie jak poprzednio zamknięte pomieszczenia.

Cut the Rope 2 nadal jednak polega na przecinaniu sznurków w odpowiednim momencie, tak, aby zdobyć wszystkie z trzech rozmieszczonych na poziomach gwiazdek, a jednocześnie dostarczyć naszemu Om Nomowi słodki cukierek prosto do pyszczka. Jeżeli jednak słodycz spadnie nam z linki i nie trafi do stworka, musimy zacząć poziom od początku.

Po raz kolejny gracz stawiany jest przed coraz bardziej złożonymi zagadkami, z większą liczbą utrudnień. Na tym jednak nie koniec, bowiem druga odsłona serii wprowadza do gry nowe postacie, które będą starały się pomóc zielonemu bohaterowi zdobyć jego upragnione cukierki.

Zamiast podziału na sezony, poziomy zostały rozmieszczone na mapie, po której możemy wędrować w miarę ukończenia gry. Czasem ukończenie poziomu jednego otwiera nam dostęp do kilku następnych, bądź do nagród specjalnych jak na przykład bomby ułatwiające nam rozgrywkę. Gra dostępna jest za darmo..

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentZeptoLab
Liczba pobrań90
Data aktualizacji29 gru 2018
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Cut the Rope 2 ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)