CuteDJ ikona

CuteDJ4.3.5

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

CuteDJ to specjalistyczne narzędzie muzyczne, przeznaczone zarówno dla domorosłych miłośników muzyki, jak i zawodowych DJ-ów. Za jego pomocą zmiksujemy wybrany utwów, korzystając z własnych bitów, biblioteki muzycznej oraz rozmaitych efektów.

Aplikacja posiada rozbudowany, graficzny interfejs, który może wydać się mało intuicyjny dla zupełnie nowych użytkowników, ale jest to cecha większości programów tego typu. Pomimo swoich niewielkich rozmiarów CuteDJ posiada całkiem sporo wbudowanych opcji i możliwości. Ważną sprawą jest kompatybilność z szeroką gamą urządzeń - konkretnie aplikacja obsługuje przeszło 70 kontrolerów i interfejsów, pozwalając korzystać z niemalże każdego urządzenia tego typu.

Poza tym program oferuje wszystko, czego można by oczekiwać od aplikacji skierowanej do DJ-ów, czyli możliwość zapętlania fragmentów, miksowanie, dodawanie efektów dźwiękowych, płynne przejścia między utworami lub ich fragmentami, synchronizacja bitów i nie tylko. Niewątpliwym plusem jest integracja z biblioteką muzyczną programu iTunes oraz możliwość importu własnej muzyki z dowolnego źródła.

Uwaga!

  • Wersja demo aplikacji działa jednorazowo tylko przez 20 minut - po tym czasie należy ją uruchomić ponownie, aby kontynuować pracę.
Udostępnij
CuteDJ 4.3.5wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
2.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
ProducentCuteDJ.com
Liczba pobrań583
Data aktualizacji5 cze 2017
Rozmiar pliku9.76 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
CuteDJ ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Komentarze (0)