Był Black Friday, będzie i Cyber Monday. x-kom organizuje nową promocję

Strona główna Aktualności

O autorze

x-kom nie zwalnia tempa. Po Singles’ Day i Black Friday sklep szykuje się na Cyber Monday. Festiwal zakupów trwa więc w najlepsze, dając kolejną okazję do zakupów w obniżonych cenach. Cybernetyczny poniedziałek zagości też w al.to, a to oznacza setki inspiracji na świąteczne prezenty.

Skąd wziął się Cyber Monday?

Termin Cybernetyczny Poniedziałek odnosił się do promocji zorganizowanych po raz pierwszy w sklepach internetowych w roku 2005. Ta specjalna oferta miała umożliwić zakupy wszystkim tym, którzy nie zdążyli załapać się na promocje Black Friday. Dlatego Cyber Monday nieprzypadkowo celebrowany jest w pierwszy poniedziałek po Czarnym Piątku.

Nazwy Cyber Monday użyła amerykańska Organizacja Handlu Detalicznego, chcąc odróżnić promocje dostępne online od stacjonarnych, które początkowo były domeną Czarnego Piątku.

Cyber Monday 2018 w x-kom

Jak dotąd x-kom nie brał udziału w Cyber Monday. W tym roku to się zmienia i sklep idzie za ciosem, organizując kolejno Singles’ Day, Black Friday oraz Cybernetyczny Poniedziałek. Oferta ma być szeroka, ceny atrakcyjne. Pełna lista produktów pozostaje na razie tajemnicą, lecz poznaliśmy już kilka propozycji. Oto one:

Wśród znanych już propozycji warto wymienić:

Pełna oferta pokaże się w poniedziałek rano i będzie dostępna na dedykowanej stronie promocji x- kom.

Promocje na Cybernetyczny Poniedziałek szykuje również sklep al.to, w którym w obniżonych cenach kupimy m.in.:

Więcej informacji znajduje się na stronie promocji al.to.

Kiedy odbędzie się Cyber Monday?

Promocja Cyber Monday odbędzie się w x-kom 26 listopada 2018. Rozpocznie się punktualnie o 6:00 i potrwa do 23:59 lub do wcześniejszego wyczerpania puli produktów promocyjnych.

W al.to Cyber Monday startuje o godzinie 7:00 i potrwa do końca dnia 26 listopada 2018 lub do wcześniejszego wyczerpania puli produktów promocyjnych.

© dobreprogramy
s