Co sprzedawało się najlepiej podczas Black Friday i Cyber Monday w USA? Są statystyki

Co sprzedawało się najlepiej podczas Black Friday i Cyber Monday w USA? Są statystyki

Źródło: Depositphotos
Źródło: Depositphotos
Piotr Urbaniak
02.12.2018 14:18

Jak myślicie, jakie produkty z branży nowych technologii cieszyły się największym zainteresowaniem podczas Black Friday i Cyber Monday w Stanach Zjednoczonych? Odpowiedzi na to pytanie udzieliło Adobe Analytics, publikując listy pięciu najchętniej wybieranych towarów w tych dniach.

Ze statystyk wynika, że Black Friday w 2018 r. zdominowały laptopy różnych marek, zabawki oraz gry konsolowe. To właśnie komputery przenośne znajdują się na szczycie zestawienia, wyprzedzając takie produkty jak, odpowiednio: zabawki L.O.L. Surprise i Fingerlings, a także gry Let's Go, Pikachu / Eevee! na Nintendo Switcha i God of War na Sony PlayStation 4.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Podczas Cyber Monday natomiast wspomniane powyżej zabawki przesunęły się na pierwszą pozycję. Dalej – konsole Nintendo Switch, notebooki marek Apple oraz Dell, a ponadto telewizory LG.

Abstrahując od zabawek, nie sposób odmówić sukcesu Nintendo. Konkurencyjne PS4 oraz Xbox One nie pojawiają się w żadnej z dwóch tabel. Oczywiście taki stan rzeczy można przypisać przesyceniu rynku, ale widać zarazem, że pomysł na hybrydowy sprzęt do grania spodobał się Amerykanom, co dobrze rokuje w kontekście przyszłego rozwoju całej platformy.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (32)