Cyberpunk 2077 pokazany! Wreszcie zobaczyliśmy nowy zwiastun polskiej gry

Cyberpunk 2077 pokazany! Wreszcie zobaczyliśmy nowy zwiastun polskiej gry

11.06.2018 00:19, aktual.: 11.06.2018 10:31

Tegoroczną konferencję Microsoftu na targach E3 jak najbardziej można zaliczyć do udanych. Pokazano sporo produkcji, które zapowiadają się naprawdę interesująco. Jednak na tle nowej Forzy Horizon czy Devil May Cry 5, największe wrażenie zrobiła gra pokazana pod koniec konferencji. Tak, mogliśmy zobaczyć nowy zwiastun świetnie zapowiadającej się polskiej produkcji.

Cyberpunk 2077 — Official E3 2018 Trailer

Po pierwszych zapowiedziach Cyberpunk 2077, twórcy nabrali wody w usta. Owszem pojawiały się przecieki, nawet pochodzące od samego CD Projekt RED. Firma, której zawdzięczamy m.in świetnego Wiedźmina 3, poinformowała fanów, że nie zamierza podążać za obecnym trendem. W kolejnej produkcji z pewnością nie pojawią się mikropłatności.

Obraz
  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Pierwszy zwiastun, który zapowiadał grę Cyberpunk 2077, został opublikowany w 2013 roku. Długo więc musieliśmy czekać na kolejne materiały, które pokażą jedną z najbardziej oczekiwanych gier. Potwierdziły się nieoficjalne informacje – nowy zwiastun został pokazany na tegorocznym E3, podczas konferencji Microsoftu.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Zwiastun wprowadza do świata, który został przesiąknięty nową technologią. Poznaliśmy także problemy, który wynikają z przesadnie skomputeryzowanego społeczeństwa. Zwiastun wygląda naprawdę dobrze i zapowiada miejmy nadzieję bardzo dobrą grę.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (146)