Cyberpunk 2077. Wersji beta nie będzie, nie zagramy przed premierą

Cyberpunk 2077. Wersji beta nie będzie
Cyberpunk 2077. Wersji beta nie będzie

28.02.2019 18:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Przebieracie nogami w oczekiwaniu na premierę polskiego hitu? A może łudziliście się, że CD Projekt wybierze grono szczęśliwców, którzy wypróbują Cyberpunk 2077 przed premierą? Nic z tych rzeczy. Już wiemy, że żadnej zamkniętej ani otwartej wersji beta nie będzie.

Cyberpunk 2077 to jedna z najbardziej oczekiwanych na świecie gier. Trudno się dziwić. Nie chodzi tylko o to, że gier odwołujących się do tego futurystycznego systemu Gibsona i Sterlinga jest jak na lekarstwo. Przede wszystkim gracze kojarzą CD Projekt z genialnym Wiedźminem 3 – jedną z najlepiej ocenianych gier wszech czasów – i spodziewają się kolejnego arcydzieła.

Poprzeczka jest zawieszona niezwykle wysoko. Czy wyjdzie z tego hit? Nie wiadomo. Do tej pory, po niemal 7 latach od ogłoszenia tytuły, pokazano zaledwie jeden fragmenty gry… ale jaki! [Barnaba Siegel z WP Gry był zachwycony, gdy oglądał go na Gamescomie w sierpniu 2018. Chwilę później zapis rozgrywki trafił do sieci, a ja przestałam się dziwić koledze.

Cyberpunk 2077 Gameplay Reveal — 48-minute walkthrough

Na razie, to wszystko, co dostaliśmy. Nic dziwnego, że gracze uważnie obserwują każde słówko, które padnie z ust lub klawiatury twórców Cyberpunka w sieci. Niedawno ogłoszono, że gra nie trafi na wyłączność do żadnego sklepu. Teraz wiadomo, że nie będzie przedpremierowej wersji beta. Ani zamkniętej, ani otwartej.

Kiedy więcej informacji? Prawdopodobnie więcej dowiemy się dopiero na E3 2019. CD Projekt zapowiedział swoją obecność na czerwcowych targach gier w Los Angeles.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (22)
Zobacz także