Cywilizacja V i prawie wszystkie dodatki 92% taniej na Steamie (aktualizacja)

Cywilizacja V i prawie wszystkie dodatki 92% taniej na Steamie (aktualizacja)

Cywilizacja V i prawie wszystkie dodatki 92% taniej na Steamie (aktualizacja)
04.07.2016 17:04, aktualizacja: 20.06.2019 20:26

Nie masz pomysłów na wakacje? To już masz. Na Steamie można kupić „Cywilizację” V i wszystkie dodatki za 8% zwykłej ceny. Paczkę gier o wartości prawie 137 euro można mieć za 11,26. Taka okazja nie zdarza się codziennie!

W zestawie znajdziemy przecenioną „Cywilizację V” i dodatki: „Babylon (Nebuchadnezzar II)”, „Gods and Kings”, „Brave New World”, „Cradle of Civilization” Americas, Asia, Mediterranean i Mesopotamia, „Civilization and Scenario Pack” Spain and Inca, Polynesia, Denmark – The Vikings, Korea, Wonders of the Ancient World, oraz pakiety map „Scrambled Continents”, „Scrambled Nations” i „Explorer's Map Pack”. Zabrakło niestety DLC z cywilizacją Mongołów pod władzą Czyngis-Chana.

Z wymienionych naprawdę warto zainteresować się dodatkiem „Brave New World”, który wprowadza handel międzynarodowy, 9 nowych cywilizacji i pozwala na zwycięstwo przez dominację na polu kultury.

Civilization V: Brave New World - Launch Trailer

Kolejnym wartym uwagi DLC jest „Babylon” z 2010 roku, który wprowadza do gry cywilizację zorientowaną na postęp techniczny, pod wodzą Nabuchodonozora II. Jej zaletą jest możliwość budowy uniwersytetu na bardzo wczesnym etapie rozwoju. Bardzo ciekawie gra się także Koreańczykami, kierowanymi przez Sejonga. To także cywilizacja naukowa, ale jej unikalna zdolność daje +2 punkty nauki wszystkim specjalistom i znanym postaciom.

W sumie w pakiecie znajduje się gra i 14 DLC. Każdy osobno jeszcze przez dwie godziny można kupić za 25% ceny, ale jeśli zdecydujemy się na wszystkie, zaoszczędzimy kolejnych 20 euro.

W „Cywilizację V” można zagrać na Windowsie (Vista i 7) i OS X (10.8.5 i nowsze). Na Windowsie wymaga przynajmniej procesora Intel Core 2 Duo 1.8 GHz lub AMD Athlon X2 64 2.0 GHz, 2 GB RAM-u i grafiki 256 MB ATI HD2600 XT, 256 MB nVidia 7900 GS, Core i3 lub lepszej.

Aktualizacja

Niestety jedna z promocji już się zakończyła. Teraz można kupić pakiet ze zniżką 67%, czyli za 45,17 euro. Ta cena nie jest już tak kusząca.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (23)