Czas na ostatnie pytanie z diodą w tym tygodniu!

Czas na ostatnie pytanie z diodą w tym tygodniu!

Redakcja
16.09.2012 11:49

Wczorajsze zadanie specjalne w naszym „konkursie z diodą” sporo zamieszało w rankingu generalnym i tygodniowym. Komplet punktów ma już tylko 40 osób, ale wczorajsze zadanie rozwiązało znacznie więcej. Oznacza to, że — tak jak sugerowaliśmy wcześniej — wiele osób nadrobiło wczoraj straty z początku tygodnia i mogą z większymi szansami przystąpić dzisiaj do końcowej rywalizacji w pierwszym rankingu tygodniowym.

Jeśli ktoś brał udział we wczorajszym zadaniu specjalnym, ale jeszcze nie wie, o co chodziło z pytaniem o pytanie i szczekającym psem Cerberem, polecamy lekturę bloga Docenta, który szczegółowo wyjaśnia genezę zadania i opisuje ścieżkę, jaką należało podążać (i jaką nie podążać), by znaleźć właściwe rozwiązanie. Na deser zapraszamy do rankingu dziennego, gdzie możecie poznać zwycięzcę — użytkownika o nicku smagus, który wczorajsze zadanie rozwiązał w 2 minuty i 10 sekund. Serdecznie gratulujemy, do smagusa powędruje nagroda dzienna w postaci karty pamięci oraz portalowej koszulki. Ma on także spore szanse na nagrodę tygodniową: ponad 3 minuty przewagi nad drugim zawodnikiem :-) Wszystko może się jednak jeszcze zdarzyć, nie uprzedzajmy faktów...

Obraz

W oczekiwaniu na dzisiejsze, ostatnie w tym rankingu tygodniowym pytanie ogłaszamy kolejnych szczęśliwców wylosowanych spośród wszystkich, którzy danego dnia wzięli udział w konkursie — niezależnie od czasu czy nawet powodzenia. Do tego grona dołączają dzisiaj Adrianwo (losowanie z piątku) i Lizard (losowanie z soboty). Gratulujemy, do Was trafiają portalowe koszulki dobrychprogramów :-) Losowanie będziemy kontynuować codziennie, aż do zakończenia konkursu. Warto więc grać, nawet jeśli nie jesteśmy pewni odpowiedzi albo przegapiliśmy moment na największą zdobycz punktową. Zawsze jest szansa na wygraną! :-)

Przypomnijmy jeszcze, że specyfika konkursu sprawia, że można się do niego włączyć w dowolnym momencie i nadal mieć szansę na atrakcyjne nagrody. W puli nagród czekają tablet-niespodzianka z systemem Windows 8, smartfony Nokia Lumia 800, konsole Xbox 360 z sensorem Kinect, karty pamięci, koszulki dobrychprogramów oraz inne gadżety. Warto zarejestrować się jeszcze przed ogłoszeniem pytania, aby otrzymać powiadomienie mailowe o rozpoczęciu zabawy. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie konkursowej.

A teraz: sprawdźcie jeszcze raz swoje filtry antyspamowe i powiadomienia push w Waszej poczcie :-) Niech wygra najlepszy! Powodzenia! :-)

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (73)