Czas na ostatnie zadanie w konkursie z diodą!

Czas na ostatnie zadanie w konkursie z diodą!

Redakcja
06.10.2012 14:55

Właśnie padło ostatnie z „tradycyjnych” pytań w naszym konkursie z diodą. Odpowiadajcie poprawnie i szybko, bo już jutro o 15:00 ostatnie zadanie specjalne i pożegnanie z konkursem. Nadal jednak każdy może wygrać atrakcyjne nagrody, nawet jeśli do tej pory nie brał udziału w zabawie!

Mijający tydzień przyniósł małą niespodziankę w postaci nocnego pytania, które zadaliśmy w czwartek dokładnie o 3:03. Nie do końca wiemy, dlaczego wywołało to u niektórych tak duże zdziwienie — ostrzegaliśmy przecież, że z diodą nigdy nic nie wiadomo :-) Na szczęście zdecydowaną większość czołówki ten fakt nie zaskoczył i słusznie — upragnione podsumowanie rankingu generalnego jest już przecież tak blisko, że szkoda byłoby teraz stracić cenne punkty.

Obraz

Spore przetasowania pojawiły się natomiast w czwartym rankingu tygodniowym. Prowadzi w nim ukaszu z łącznym czasem 16 minut i 47 sekund. Nieco ponad trzy minuty straty do lidera zanotował k1b1c, a kolejne dwie minuty dalej plasuje się papi777. W czołówce jest jednak dość tłoczno, pierwsze siedem miejsc mieści się zaledwie w przedziale kilkunastu minut. Kto zgarnie Nokię Lumię 800? Dowiemy się już niebawem.

W rankingu generalnym mamy kilku faworytów z łącznymi czasami poniżej 10 godzin: są to spooqy, djfoxer, mordzio, max1910, fankofil oraz gizi. Komplet poprawnych odpowiedzi mają jeszcze tylko dejfed, grafiszti i (w drugiej dziesiątce) malenam. To właśnie oni mają największe szanse na wygraną, ale z drugiej strony pamiętajmy, że zadania specjalne zwyczajowo powinny przynieść nam drobne przetasowania w rankingu — tu nie tak łatwo przyczaić się na diodę, na odpowiedź trzeba poświęcić nieco więcej czasu.

Ostatecznie więc dopiero w poniedziałek dowiemy się, kto jest wielkim zwycięzcą, a kto wielkim przegranym — nagród przygotowaliśmy jednak na tyle dużo, że nie tylko lider rankingu będzie miał powody do zadowolenia :-) Przypomnijmy, że w puli czekają tablet-niespodzianka z systemem Windows 8, konsole Xbox 360 z sensorem Kinect, smartfony Nokia Lumia 800 z systemem Windows Phone, a także karty pamięci microSD 16 GB, wejściówki na HotZlot i Microsoft Technology Summit oraz unikatowe koszulki z kolekcji portalu dobreprogramy. Nie wykluczamy oczywiście dodatkowych upominków, również dla dalszych miejsc w rankingu generalnym. Bądźcie czujni do końca! ;-)

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (304)