czynne24h ikona

czynne24h1.1

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Czynne 24h służy nam informacją o lokalach i usługach dostępnych przez całą dobę. To przydatne informacje zwłaszcza gdy potrzebujemy pomocy w godzinach nocnych. Bazuje na danych z serwisu o tej samej nazwie.

Zaraz po starcie aplikacji ujrzymy sporą listę kategorii. Obecnie liczy prawie 30 pozycji. Zawarte w nich dane są zależne od naszej lokalizacji. Możliwe, że w części nie znajdziemy żadnych propozycji. Poza tradycyjną listą, możemy skorzystać również z podglądu mapy, na który naniesiono punkty 24h oraz klasycznej wyszukiwarki.

Czynne 24h pozwala nam również na dodanie własnych propozycji. Nie wiadomo jednak jak wygląda weryfikacja takich zgłoszeń. Podczas testów, bez problemu udało się znaleźć błędne informacje. Lokale określone jako czynne 24h były zamykane na noc. Brakuje możliwości zgłoszenia takich błędów.

Interfejs choć schludny bywa irytujący. Strzałka cofania każdorazowo chce zamykać aplikację, zamiast cofnąć nas do poprzedniej części programu. Czynne 24h to ciekawa idea, która wymaga jeszcze dopracowania oraz prężnej, wyłapującej błędy społęczności.

Udostępnij
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Producentczynne24h
Liczba pobrań95
Data aktualizacji9 cze 2015
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
czynne24h ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)