bEhYPBAR
Czynne24h ikona

Czynne24h1.3

Pobierz program
w oficjalnym sklepie App Store
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Czynne 24h to aplikacja i serwis z bazą informacji o placówkach i usługach dostępnych 24h na dobę. Na podstawie naszej lokalizacji wyświetla najbliższe lokale, a także dane teleadresowe ułatwiające kontakt..

bEhYPBAT

Zaraz po starcie aplikacji ujrzymy sporą listę kategorii. Obecnie liczy prawie 30 pozycji. Zawarte w nich dane są zależne od naszej lokalizacji. Możliwe, że w części nie znajdziemy żadnych propozycji. Poza tradycyjną listą, możemy skorzystać również z podglądu mapy, na który naniesiono punkty 24h oraz klasycznej wyszukiwarki.

Czynne 24h pozwala nam również na dodanie własnych propozycji. Nie wiadomo jednak jak wygląda weryfikacja takich zgłoszeń. Podczas testów, bez problemu udało się znaleźć błędne informacje. Lokale określone jako czynne 24h były zamykane na noc. Brakuje możliwości zgłoszenia takich błędów.

Interfejs choć schludny bywa mało intuicyjna. Aplikacja Czynne 24h to ciekawa idea, która wymaga jeszcze dopracowania oraz prężnej, wyłapującej błędy społeczności. Już teraz jednak warto dać jej szansę i sprawdzić jak sprawdza się w naszej okolicy.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Producentczynne24h
Liczba pobrań73
Data aktualizacji9 lip 2015
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Czynne24h ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEhYPBBy
bEhYPBBP