AndroidZdrowie i aktywnośćDieta i zdrowe odżywianieCzytamy Etykiety
Czytamy Etykiety ikona

Czytamy Etykiety2.0.1

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Czytamy Etykiety to aplikacja, która może okazać się bardzo przydatna w trakcie codziennych zakupów (nie tylko spożywczych).

Program umożliwia stworzenie własnej listy ulubionych produktów, a także przedstawia szczegółowe informacje na ich temat, o ile – rzecz jasna – są one dostępne w bazie, która zawiera 170 tysięcy pozycji. Korzystając z opisywanego narzędzia można również liczyć na to, że w przypadku wystąpienia negatywnych opinii o danym produkcie, aplikacja zaproponuje nam lepszy zamiennik.

Za sprawą aplikacji Czytamy Etykiety poznamy autorskie komentarze dietetyków i analityków, którzy przeprowadzili weryfikacje produktów pod kątem zbędnych dodatków, odpowiedniego składu i wartości odżywczej. Jeśli okaże się, że dany produkt spożywczy zawiera alergeny, użytkownik zostanie o tym fakcie niezwłocznie poinformowany. Czytamy Etykiety wyświetla również ostrzeżenia o składnikach komedogennych i podrażniających w kosmetykach.

Obsługa programu Czytamy Etykiety nie powinna nikomu sprawić najmniejszych problemów, gdyż ogranicza się ona do zeskanowania kodu kreskowego danego produktu. Aplikacja zawiera także wyszukiwarkę produktów poprzez kody EAN, hasła i nazwy.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentJestem Eko
Liczba pobrań120
Data aktualizacji9 lut 2019
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Czytamy Etykiety ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)