Czytelnicy blogują - tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Czytelnicy blogują - tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

12.12.2010 19:30

Jaki powinien być Windows 8, czy Kinect szpieguje swoich użytkowników i jak korzystać z menadżera plików - to niektóre z tematów, które poruszali blogerzy dobrychprogramów. Zapraszamy do cotygodniowego przeglądu blogów.

Na początek temat, który porusza wielu internatów. Jaki będzie Windows 8? Obecne wydanie systemu Microsoftu bije rekordy popularności, nic dziwnego, że firma chciałaby powtórzyć sukces przy kolejnym wydaniu. Bloger a'picasso postanowił zebrać najważniejsze funkcje, jakie powinien spełniać Windows 8. Z kolei o najnowszych zmianach w Internet Explorerze 9 pisze Meszuge, zaś Kinect zainteresował djfoxera.

Jednym z częściej poruszanych tematów w minionym tygodniu był menadżer plików. Użytkownik Sinel pisał o nim 3 razy. Możemy więc zapoznać się z zestawieniem menadżerów plików, a także poznać historię poszukiwania najlepszego rozwiązania. Sinel wyjaśnia też podstawy działania tego typu programów. Zbliżone zagadnienie porusza wampir_ w tekście Odkrywanie Ameryki – czyli jak jeszcze usprawnić pracę w swoich folderach.

Nasi blogerzy poruszali także tematykę programów. Dzięki wpisowi 1990piotrek można poznać błędy Gadu-Gadu, zaś ŁukaszPL napisał o tworzeniu dokumentów PDF. Autor skupia się na dwóch możliwościach. Pierwsza dotyczy generowania dokumentu bezpośrednio w postaci PDF, druga zaś konwersji dokumentu z innego formatu. Z postu average usera możemy dowiedzieć się, jak korzystać z Bulk Image Downloadera. To program przeznaczony do hurtowego pobierania obrazów.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)