Czytelnicy blogują - tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Czytelnicy blogują - tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

05.06.2011 13:48, aktualizacja: 06.06.2011 09:57

Gry komputerowe, zdrowa praca przy komputerze i Windows 8 - to niektóre z tematów poruszanych przez naszych autorów. Zapraszamy do cotygodniowego przeglądu bloga dobrychprogramów.

Zaczniemy od tematyki nieczęsto pojawiającej się na naszym portalu - gier. W tym tygodniu wpisów na ten temat było całkiem sporo i to nie tylko ze względu na zabawę w czarowanie motylków. Najbardziej naszych blogerów interesowała gra Wiedźmin 2, która niedawno trafiła do sprzedaży. Pisali o niej steemm i freeq52. Obaj blogerzy zachwalali rodzimy tytuł powstały na podstawie prozy Andrzeja Sapkowskiego, chociaż nie szczędzili też krytyki. Z kolei o grze online Lemming Ball Z napisał Ave5. Po przetestowaniu aplikacji warto zapoznać się z tekstem djfoxera na temat zdrowej pracy przy komputerze. Dowiemy się między innymi o programie EyeDefender, który pozwoli w odprężeniu wzroku.

Ciekawy temat poruszył w swoim wpisie a’picasso. Od dłuższego czasu dowiadujemy się nowych rzeczy na temat systemu Windows 8. Bloger postanowił zebrać najciekawsze wiadomości i oddzielić pewne informacje od plotek. Z wpisu dowiemy się, jak będzie wyglądać pasek zadań, ekran logowania, czy Windows 8 będzie szybciej się uruchamiał i co z interfejsem systemu. Zwłaszcza ten ostatni - przeniesiony z Windows Phone 7 - wzbudził duże zainteresowanie internautów.

W mijającym tygodniu sporo wpisów poświęconych było szeroko rozumianym poradom. Bloger king237 poświęcił dwa teksty nagrywaniu dźwięku i jego formatom, z kolei skandyn pisał o bezprzewodowym Internecie w pociągach. Z wpisów mogliśmy dowiedzieć się również na temat Google Sites czy... wyszukiwaniu wiadomości. Bloger lucas__ zamieścił natomiast porównanie wydajności sterowników graficznych działających pod popularnymi środowiskami graficznymi (Unity, Compiz, GNOME Shell). Mogliśmy również przeczytać o totalnym bezpieczeństwie, a także „użyszkodnikach”, czyli o tym jakie błędy popełnia Kowalski korzystając z komputera. Zapraszamy do lektury!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)