Czytelnicy blogują - tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Czytelnicy blogują - tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

12.06.2011 18:37

Rozszerzenia dla przeglądarki Chrome, blokada piratów w Malezji i „robomotyle” - to tylko niektóre z tematów poruszanych przez naszych blogerów. Zapraszamy do cotygodniowego przeglądu bloga dobrychprogramów.

W tym tygodniu sporo tematów poświęconych było trudniejszym zagadnieniom jak SASS czy Jupiter, zaczniemy jednak od przeglądu wpisów dotyczących programów. Bloger grabarz86 zamieścił kolejny już tekst na temat Chrome. Tym razem zainteresowały go rozszerzenia dla przeglądarki firmy Google. Z kolei Draqun pisze o pakietach biurowych i ich praktycznym wykorzystaniu w życiu zwykłych studentów. Recenzję antywirusa Avast zamieścił lukasamd, zaś mati75 pisze o nowym projekcie Mozilli - Webian Shell. Jest to odpowiedź twórcy Firefoksa na Chrome OS.

Nasi blogerzy pisali także o takich tematach jak SASS. Bloger Simek omawia w swoim wpisie kilka praktycznych rozwiązań, które mają na celu zaznajomienie czytelnika z tym językiem arkusza stylów. Dzięki tekstowi RaveStara dowiemy się z kolei o Jupiterze, czyli nowej bibliotece Microsoftu wykorzystującej XAML i popularne języki z .NET. Bloger ramirez1 zastanawia się, jak zrobić 6 pulpitów w Symbianie 3, zaś GBM radzi jak można sprawdzić czy nasz zasilacz spełnia podstawowe normy ATX.

Na koniec proponujemy wpis Ryana dotyczący konkursu odbywającego się obecnie na łamach dobrychprogramów czy informację o cenzurze Internetu w Malezji. Z kolei Facebookiem zainteresował się webnull, który dotychczas nie posiadał konta w tym serwisie. Polecamy również tekst blogera MaXDemage o... koszulach w kratę. Są one, jak twierdzi autor wpisu, jednym z bardziej charakterystycznych elementów ubioru prawdziwego informatyka. Zapraszamy do lektury!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)