Czytelnicy blogują - tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

31.07.2011 11:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zapraszamy do przeglądu bloga dobrychprogramów. W tym tygodniu nasi autorzy pisali między innymi o smartfonach, platformie Steam czy przykazaniach blogera.

Zaczniemy od sprzętu komputerowego, na temat którego pojawiło się chyba najwięcej tekstów w ostatnim tygodniu. Obszerną recenzję urządzenia Genius Pen Mouse zamieścił NRN. To elektroniczne piórko mające być alternatywą dla komputerowej myszki, sami mieliśmy okazję je testować w naszym labie. Z kolei o terminalu Compaq Evo T20 w roli serwera pisze mati75. W mijającym tygodniu mogliśmy przeczytać także recenzję smartfona Samsung Galaxy Mini(część pierwsza i druga) autorstwa MartinS i test przeprowadzony przez AndrzejG na temat szybkiego Internetu mobilnego w Polsce. Jeżeli już jesteśmy przy urządzeniach mobilnych, warto zapoznać się z tekstem zielu84 na temat negatywnych opinii o systemie Windows Phone 7 Microsoftu. Nie wszystkie, jak twierdzi autor, pokrywają się z prawdą. qdominik z kolei pisze o wykorzystaniu smartfona z Androidem jako... kamery internetowej.

Bloger dingo12 opublikował następną część tekstu Smarty - Szablony w aplikacjach PHP, w której zajmuje się najważniejszymi funkcjami do wykorzystywania w szablonach, a także metodami klasy Smarty. Z kolei lucas__ przesyła kolejne wieści z frontu czyli przegląd najciekawszych informacji (moim skromnym zdaniem) ze świata KDE. Tym razem dowiemy się o Plazmie, filtrze contour i najważniejszych nowościach w znanym środowisku graficznym. Spore zainteresowanie czytelników dobrychprogramów wzbudził pierwszy teks msneta na temat platformy Steam i kłopotów z instalacją gier. Shaki81 natomiast zamieszcza - uwaga - 15 już odsłonę swoich opowieści z pracy na stanowisku specjalisty ds. teleinformatycznych.

Na koniec tematy, które powinny zainteresować wszystkich autorów blogów. DjLeo zamieścił 10 przykazań blogera. Z krótkiej listy dowiemy się, jakich błędów nie należy popełniać podczas tworzenia własnych wpisów, a także kilka ogólnych wytycznych dotyczących pisania. Z przyszłych wpisów DjLeo dowiemy się zapewne, czy autorowi udaje się przestrzegać wyznaczonego sobie dekalogu. Banan z kolei pokusił się o blogowe podsumowanie miesiąca — kto i ile napisał, a także ile zebrał komentarzy. Zapraszamy do lektury!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)