Czytelnicy blogują - tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Czytelnicy blogują - tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

07.08.2011 14:08

W tym tygodniu nasi blogerzy pisali o płatnych edytorach wideo, konfiguracji małej sieci domowej czy... licencji na spodnie.

Nasz przegląd bloga dobrychprogramów zaczniemy tym razem od aplikacji. MartinS pokusił się o zaprezentowanie płatnych edytorów wideo. Możemy więc zapoznać się z takimi produktami jak Adobe Premiere Elements 9, Pinnacle Studio 15 HD Ultimate Collection oraz Sony Vegas Movie Studio 11 HD. Z kolei lucas__ zamieścił kolejne sprawozdanie ze świata KDE. Tym razem bloger pisał o menadżerze plików Dolphin 2, a także digiKam Software Collection 2.0.0. O paczce gier Humble (Indie) Bundle napisał natomiast djfoxer. Oprócz samej promocji, z wpisu dowiemy się również o proponowanych grach, które można kupić.

Blogerzy zamieścili też garść porad, jak chociażby tekst popej18 zatytułowany Konfiguracja małej sieci domowej - krok po kroku. Dowiemy się z niego, jak przygotować i uruchomić sieć domową. Shaki81 pisze z kolei o sprzęcie niekoniecznie komputerowym. Bloger omawia swoje przygody z telewizorami Thomson HDTV 32FR5234 i Philips 42PFL3604/12. Warto też zapoznać się z wpisem tfl na temat migracji do nowej domeny, zaś webnull radzi, jak szybko i bezproblemowo wklejać logi w systemach uniksowych.

Na koniec proponujemy kilka luźniejszych tematów, w sam raz na letnią porę. Nasi blogerzy przeprowadzają ze sobą wywiady, a także w dowcipnej formie piszą o licencjach. Z bloga dobrychprogramów możemy nawet zapoznać się z ekologią w komputerach. Jest też coś dla miłośników ASCII Artów. Zapraszamy do lektury!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)