Czytelnicy blogują - tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Czytelnicy blogują - tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

22.10.2011 17:52

Z czym się je DVB-T, czy Windows Phone Mango to rewolucja i „bardzo mini” relacja z HotZlotu. To tylko niektóre z tematów poruszanych przez naszych blogerów. Zapraszamy do cotygodniowego przeglądu bloga dobrychprogramów.

W tym tygodniu zaczniemy od tematów... kulinarnych. Dwaj blogerzy - Shaki81 i arlid postanowili uraczyć nas swoimi spostrzeżeniami na temat DVB-T oraz SCILAB. Oba teksty zatytułowane są Z czym to się je? i w przystępny sposób wyjaśniają, jak korzystać z systemu cyfrowej telewizji naziemnej (DVB-T) oraz aplikacji do obliczeń SCILAB. W podobnej do wpisu Shaki81 tematyce wypowiada się Kaworu, który postanowił napisać o sygnałach cyfrowych. Bloger postanowił jednak nie skupiać się jedynie na zagadnieniu sygnałów, ale również wyjaśnić kilka mitów dotyczących tego zagadnienia.

Ciekawy tekst na temat gier komputerowych opublikował na blogu dobrychprogramów Areh. Blogera szczególnie zainteresował rozwój zabezpieczeń, jakie wprowadzane są do ochrony przed piractwem. W skrajnych przypadkach ich liczba zamiast chronić producenta, naraża użytkownika na frustrację - twierdzi Areh. Nieco inne zagadnienie, bo aktualizacja Mango dla Windows Phone, zainteresowało djfoxera. Bloger zastanawia się, czy uaktualnienie wydane niedawno przez Microsoft to rewolucja, czy też ewolucja na rynku smartfonów.

Na koniec tygodniowego przeglądu polecamy tekst Zbigniew2003, w którym możemy przeczytać o wrażeniach z tegorocznego HotZlotu. Bloger zamieścił przede wszystkim zdjęcia ze spotkania. Warto przypomnieć sobie tamten czas i letnią porę - zwłaszcza, że nadciągają już chłodne, jesienne wieczory.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)