Czytelnicy blogują - tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Wojciech Cybulski

14.07.2013 20:23, aktual.: 14.07.2013 21:01

W każdą niedzielę podsumowujemy aktywność społeczności dobrychprogramów, która mimo trwających wakacji aktywnie udziela się publikując kolejne ciekawe teksty na naszej platformie blogowej. Sprawdźmy zatem, jakie ciekawe wpisy pojawiły się od ostatniego podsumowania.

Na początek warto zapoznać się z ciekawym felietonem GregKovala, który poświęcony został kwestii otwartości źródeł w oprogramowaniu Open Source i roli zwykłych użytkowników w rozwoju Linuksa. Ciekawe prezentuje się także relacja z wdrażania Moodle, czyli środowiska nauczania zdalnego często stosowanego przez uczelnie wyższe. Zaawansowanych użytkowników być może zainteresuje również wpis o webdevelopingu oraz procedurach testowania programów antywirusowych. Odsyłamy Was także do dwóch wpisów o Windows 8.1 i jego działaniu w zwirtualizowanym środowisku.

Jeżeli korzystacie z mobilnego Office 365 zapoznajcie się z wpisem Banana poświęconym problemom z wbudowanym w pakiet Excelem. Ten sam autor napisał także bardzo ciekawy wpis o błędach agencji PR, które często zamiast pomagać promować produkty, szkodzą im. Osoby spragnione testów sprzętu mogą zaś poczytać co nieco o Nokia Lumia 820 i problemach z odtwarzaczem multimedialnym Overmax Homebox. A skoro o problemach mowa, poczytajcie jak to MetLife Amplico chciało ubezpieczyć użytkownika sieci Play.

Na koniec polecamy wpis o darmowym kreatorze stron internetowych uCoz.pl, felieton o wersjach demonstracyjnych gier i serię zabawnych tekstów o Pani Krysi z Księgowości (wpis 1, 2, 3 i 4). Tradycyjnie odsyłamy Was także do cyklu wpisów poświęconych produktom Apple - tym razem macminik opisał dla Was historię Power Computing - firmy, która sprzedawała klony komputerów Apple.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)