Czytelnicy blogują - tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Strona głównaCzytelnicy blogują - tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów
15.06.2014 19:27
Czytelnicy blogują - tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów
Wojciech Cybulski
Wojciech Cybulski
350109257536006081

Co najlepiej robić w ciepły, niedzielny wieczór? Można spacerować, jeździć na rowerze, biegać bądź urządzać grilla w przydomowym ogórdku (o ile ktoś posiada ogródek). Wszystkie wyżej wymienione czynności są jednak potencjalnie niebezpieczne - aktywność fizyczna może wywołać kontuzję, zaś rozgrzane węgielki grilla aż się proszą, by dotkliwie poparzyć nasze dłonie. Dlatego nie ryzykuj bez potrzeby! W niedzielny wieczór oddaj się lepiej lekturze tygodniowego podsumowania blogów dobrychprogramów. Jest to bezpieczna i rozwijająca forma spędzania wolnego czasu, dzięki której szanse dotrwania do poniedziałku rosną wykładniczo. Zapraszamy do lektury ;-)

Nasze podsumowanie zaczynamy od poradnika zakupowego przeznaczonego dla osób planujących nabyć swój pierwszy komputer przenośny Apple - stworzony przez Macminika wpis Kupujemy MacBooka stanowi doskonały punkt wyjścia dla wszystkich potencjalnych nabywców MacBooków. Jeżeli ktoś woli sięgnąć po tablet, i to w dodatku taki z Windows 8.1, niech koniecznie zapozna się z recenzją tego typu urządzenia po 10 miesiącach intenstywnych testów. A gdyby ktoś miał ochotę poczytać co nieco o rozwiązaniach serwerowych, na naszym blogu znalazł się test bardzo mocnych maszyn od Della.

10 rdzeni, 64 GB RAM - jest moc
10 rdzeni, 64 GB RAM - jest moc

Czym byłoby podsumowanie blogów bez choćby kilku tekstów poświęconych smartfonom. Dzięki lekturze naszych wpisów dowiecie się między innymi, jakie to nowości pojawiły się ostatnio w aktualizacji Sailfish OS, czy topowy Samsung Galaxy S5 jest telefonem idealnym oraz jak wielkość ogromnego, 6-calowego ekranu Nokii Lumia 1520 wpływa na wygodę korzystania z tego telefonu.

Nokia Lumia 1520
Nokia Lumia 1520

Na koniec polecamy Waszej uwadze poradnik objaśniający, jak stworzyć regulowane ramię do aparatu lub mikrofonu, relację z czyszczenia superbrudnego komputera, zestawienie gier dostępnych w linuksowej wersji platformy Steam i wywiad z jednym z naszych blogerów - KyRolem. Zapraszamy do lektury

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)