Czytelnicy blogują - tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Czytelnicy blogują - tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów
Wojciech Cybulski

28.09.2014 22:54, aktual.: 28.09.2014 23:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Obraz

Za kilka dni powitamy październi, wakacje kończą się więc nieodwołalnie - tym razem dla studentów. Otwartym pozostaje pytanie, czy nadchodzący miesiąc będzie równie ciepły co wrzesień. Miejmy nadzieję, że zima nadejdzie jak najpóźniej i nie utrudni nam zbytnio codziennych podróży do pracy i szkoły. Gdyby jednak z różnych przyczyn życie zmusiło nas do wagarów, zawsze zostaje lektura blogów dobrychprogramów ;-)

Nasze cotygodniowe podsumowanie zaczynamy od zapowiedzi najnowszej odsłony gry Civilization o podtytule Beyond Earth. W odróżnieniu od poprzednich części jest ona osadzona w przyszłości - czy ta zmiana spodoba się fanom serii? Gracze mogą też sięgnąć po wiele tytułów dostępnych na platformę Android - kilka ciekawszych tytułów opisał lordjahu w kolejnym odcinku serii Po godzinach. A co z samymi telefonami? Na naszym blogu znalazł się opis Elephone G3 - niedrogiego smartfona dla... seniorów ;-) Możecie też przeczytać co nieco o domniemanej aferze z odkształcającymi się telefonami iPhone 6 Plus oraz darmowym albumie U2, który otrzymał każdy właściciel sprzętu Apple. Fani nowinek powinni też zajrzeć do zestawienia stworzonego przez Michq - znajdziecie w nim między innymi najnowsze karty graficzne NVIDIA GeForce i kilka dopiero co wydanych gier.

Elephone G3 - smartfon dla seniora?
Elephone G3 - smartfon dla seniora?

Z pozostałych tematów warto odnotować felieton o nieszyfrowanym obiegu danych osobowych i społecznościowej, skorej do pomocy społeczności Linuksa. Zaawansowanych użytkowników odsyłamy zaś do wpisu o przedmiotach przydatnych dla platformy Arduino i kolejnego odcinka poradnika programowania w języku Scala. Na koniec zaś proponujemy Wam historię komputera Sinclair ZX-80. Zapraszamy do lektury!

Obraz

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)