Daddy Was A Thief na weekend

Strona głównaDaddy Was A Thief na weekend
26.09.2014 17:01
Daddy Was A Thief na weekend
Paweł Piskurewicz
Paweł Piskurewicz

W tym tygodniu wyjątkowo propozycją na weekend będzie gra mobilna na system Android. Daddy Was A Thief to rodzima produkcja, zaliczana do gier zręcznościowych. Dobrze przemyślane sterowanie oraz spora dawka humoru czynią z niej propozycję godną polecenia zarówno osobom, które chcą zabić czas czekając w kolejce, jak i dla graczy lubujących się w śrubowaniu wyników i rekordów.

bEINZgBh

Gracz wciela się w tytułowego ojca – głowę rodziny, która właśnie straciła pracę. Nie myśląc długo, dokonujemy napadu na bank i przystępujemy do ucieczki. W tym momencie przejmujemy kontrolę nad naszym bohaterem. Tytuł ma w sobie coś z klasycznego runnera. Naszym zadaniem jest przebijanie się przez kolejne, losowo generowane piętra budynku.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Sterowanie oparto na dwóch gestach: przesunięcie palcem ku górze aby podskoczyć, ominąć zagrożenia i zebrać dodatkowe przedmioty, bądź w dół, aby przebić się na niższe piętro. Co pewien czas trafimy też na lokacje specjalne takie jak kasyno czy też basen. Teoretycznie zabawa nie ma końca, a celem jest wykonywanie kolejnych zadań i śrubowanie naszego wyniku. Dzięki integracji z Play Gry możemy rywalizować ze znajomymi oraz zdobywać punkty doświadczenia.

Daddy Was A Thief - Official Trailer

Nie zabrakło także sklepu, w którym możemy kupić dodatkowe elementy, takie jak stroje i ulepszenia. Płacimy za nie walutą zebraną w grze, bądź też za pomocą mikropłatności. Korzystanie z nich nie jest jednak niezbędne.

bEINZgBj

Daddy Was A Thief to dobra propozycja dla każdego miłośnika gier zręcznościowych. Sterownie sprawdza się idealnie zarówno na większych jak i mniejszych ekranach, gra nie przytłacza nas mikropłatnościami, a rozgrywka, choć czasem monotonna, sprawia dużo przyjemności.

Grę Daddy Was A Thief w wersji na system Android można pobrać z naszej bazy aplikacji mobilnych. Dostępna jest też wersja na iOS oraz Windows Phone. Niestety, w przeciwieństwie do tej dla Androida, są płatne.

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
A Beever! na weekend
A Beever! na weekend
Rafał Szramowiat
Nowa galeria z Thief
Nowa galeria z Thief
Tomasz Wrzesień
Hawken na weekend
Hawken na weekend
Rafał Szramowiat
SigNULL na weekend
SigNULL na weekend
Rafał Szramowiat
Bezier na weekend
Bezier na weekend
Rafał Szramowiat
Trove na weekend
Trove na weekend
Rafał Szramowiat
Inverto na weekend
Inverto na weekend
Rafał Szramowiat
bEINZgCf