Daddy Was A Thief na weekend

Strona głównaDaddy Was A Thief na weekend
26.09.2014 17:01
Daddy Was A Thief na weekend
Paweł Piskurewicz
Paweł Piskurewicz

W tym tygodniu wyjątkowo propozycją na weekend będzie gra mobilna na system Android. Daddy Was A Thief to rodzima produkcja, zaliczana do gier zręcznościowych. Dobrze przemyślane sterowanie oraz spora dawka humoru czynią z niej propozycję godną polecenia zarówno osobom, które chcą zabić czas czekając w kolejce, jak i dla graczy lubujących się w śrubowaniu wyników i rekordów.

Gracz wciela się w tytułowego ojca – głowę rodziny, która właśnie straciła pracę. Nie myśląc długo, dokonujemy napadu na bank i przystępujemy do ucieczki. W tym momencie przejmujemy kontrolę nad naszym bohaterem. Tytuł ma w sobie coś z klasycznego runnera. Naszym zadaniem jest przebijanie się przez kolejne, losowo generowane piętra budynku.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Sterowanie oparto na dwóch gestach: przesunięcie palcem ku górze aby podskoczyć, ominąć zagrożenia i zebrać dodatkowe przedmioty, bądź w dół, aby przebić się na niższe piętro. Co pewien czas trafimy też na lokacje specjalne takie jak kasyno czy też basen. Teoretycznie zabawa nie ma końca, a celem jest wykonywanie kolejnych zadań i śrubowanie naszego wyniku. Dzięki integracji z Play Gry możemy rywalizować ze znajomymi oraz zdobywać punkty doświadczenia.

Daddy Was A Thief - Official Trailer

Nie zabrakło także sklepu, w którym możemy kupić dodatkowe elementy, takie jak stroje i ulepszenia. Płacimy za nie walutą zebraną w grze, bądź też za pomocą mikropłatności. Korzystanie z nich nie jest jednak niezbędne.

Daddy Was A Thief to dobra propozycja dla każdego miłośnika gier zręcznościowych. Sterownie sprawdza się idealnie zarówno na większych jak i mniejszych ekranach, gra nie przytłacza nas mikropłatnościami, a rozgrywka, choć czasem monotonna, sprawia dużo przyjemności.

Grę Daddy Was A Thief w wersji na system Android można pobrać z naszej bazy aplikacji mobilnych. Dostępna jest też wersja na iOS oraz Windows Phone. Niestety, w przeciwieństwie do tej dla Androida, są płatne.

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
A Beever! na weekend
A Beever! na weekend
Rafał Szramowiat
Nowa galeria z Thief
Nowa galeria z Thief
Tomasz Wrzesień
SubRay na weekend
SubRay na weekend
Rafał Szramowiat
Aquarius na weekend
Aquarius na weekend
Rafał Szramowiat
Monokrome na weekend
Monokrome na weekend
Rafał Szramowiat
P.U.S.H. na weekend
P.U.S.H. na weekend
Rafał Szramowiat
Firefall na weekend
Firefall na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (6)