AndroidNarzędziaSynchronizacja danychDAEMON Sync
DAEMON Sync ikona

DAEMON Sync2.2.0.96

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

DAEMON Sync to niewielka aplikacja przeznaczona do synchronizowania plików pomiędzy urządzeniami mobilnymi takimi jak smartfony i tablety a komputerem. Całość jest obsługiwana za pomocą wygodnego interfejsu webowego, pliki synchronizuje natomiast lokalnie.

Program jest bardzo prosty w obsłudze. Najpierw należy zainstalować na komputerze aplikację-serwer. Następnie można uruchomić wersję mobilną. Ta automatycznie wyszykuje serwery uruchomione w sieci lokalnej i pozwala na szybkie połączenie z nimi. W celu zwiększenia bezpieczeństwa producent zastosował autoryzację kodem PIN, aby go uzyskać, użytkownik musi uruchomić panel zarządzania DAEMON Sync w przeglądarce na komputerze.

Po połączeniu aplikacja automatycznie synchronizuje zdjęcia, nagrania wideo i pliki zrzutów obrazu. W ustawieniach możliwe jest wybranie dodatkowych katalogów do synchronizowania, a także czasu między tą operacją (domyślnie co 15 minut). Program jest bardzo prosty w obsłudze, umożliwia sprawdzanie plików zapisanych na serwerze z innych urządzeń, a także ich szybkie pobieranie na aktualnie wykorzystywane. Rozwijany pasek boczny daje dostęp do innych zarejestrowanych w sieci smartfonów i tabletów.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentDisc Soft Ltd
Liczba pobrań933
Data aktualizacji27 kwi 2016
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
DAEMON Sync ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)