MacOSNarzędziaArchiwizacja i synchronizacja danychDAEMON Sync
DAEMON Sync ikona

DAEMON Sync2.2 42

Dzięki programowi DAEMON Sync możliwe jest bardzo łatwe i w pełni automatyczne synchronizowanie plików miedzy urządzeniami mobilnymi, a komputerem z systemem OS X. Całość jest obsługiwana za pomocą interfejsu webowego, ta aplikacja pozwala natomiast na uruchomienie serwera do synchronizacji.

Proces instalacji programu jest bardzo prosty. Po jego zakończeniu aplikacja automatycznie otworzy stronę internetową z panelem zarządzającym. Całość działa lokalnie, program nie posiada interfejsu klasycznej aplikacji, jest zarządzany przez panel webowy. Na głównej podstronie wyświetla on kod do wpisania na urządzeniu mobilnym w celu zatwierdzenia dostępu. W ustawieniach użytkownik może zmienić nazwę komputera, a także lokalizację, w której będą przechowywane pliki.

Z poziomu panelu możliwe jest także przeglądanie listy podłączonych urządzeń, ustawianie ich uprawnień do przeglądania zawartości serwera i opcji wysyłania powiadomień, a także ustalanie loginu i hasła dostępowego do panelu. Całość jest dostępna za darmo, nie posiada interfejsu w języku polskim.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentDisc Soft Ltd
Liczba pobrań116
Data aktualizacji15 cze 2016
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
DAEMON Sync ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)