Dango na Androida: z tą aplikacją żaden emotikon lub GIF Wam nie umknie

Dango na Androida: z tą aplikacją żaden emotikon lub GIF Wam nie umknie

Dango na Androida: z tą aplikacją żaden emotikon lub GIF Wam nie umknie
Łukasz Maślanka
10.06.2016 10:35

Jeśli w wiadomościach, które piszecie na smartfonie, lubicie przesyłać emotikony, naklejki lub GIF-y, ta aplikacja jest dla Was. To Dango – program, który analizuje tekst w pisanych lub odebranych wiadomościach i dobiera do niego propozycje „buziek” oraz innych ubarwiaczy wirtualnych konwersacji.

350178325710464961

Dango ma szansę stać się popularnym asystentem w smartfonowych rozmowach, a to za sprawą całkiem długiej listy aplikacji, które wspiera. Skorzystamy z niego bowiem, używając takich programów jak Kik, Snapchat, Facebook Messenger, Instagram, WhatsApp, Textra, Go SMS oraz Google Hangouts, a także klientów do obsługi SMS-ów oraz MMS-ów, jak Google Messenger.

Program jest łatwy w użyciu. Po zainstalowaniu, wystarczy przejść krótki kurs obsługi przedstawiony w formie praktycznego samouczka. Następnie konieczne będzie nadanie Dango uprawnień w sekcji Ułatwienia Dostępu w ustawieniach naszego urządzenia. Do poprawnego działania aplikacja potrzebuje prawa do wyświetlania się ponad innymi programami. Gdy przejdziemy przez etap konfiguracji, można zabrać się za pisanie wiadomości. Dango analizuje treść pisanych oraz odbieranych wiadomości. Gdy go o to poprosimy, klikając w charakterystyczną różową ikonę, zaproponuje nam emotikony, autorskie naklejki oraz GIF-y pochodzące z serwisu Giphy.com, które można wstawić do treści wiadomości. Twórcy programu przekonują przy tym, że szanują prywatność użytkowników, dlatego analizy tekstów nie są przesyłane poza urządzenie.

Dango Video (Preview)

Aplikacja z tekstami w języku polskim radzi sobie co najwyżej przeciętnie, za to gdy wpiszemy frazy w języku angielskim, wtedy Dango radzi sobie bardzo dobrze. Choć, tak na marginesie, nie mamy pojęcia, dlaczego po wpisaniu słowa Poland wśród rekomendowanych animacji Dango zasugerował nam bawiące się małpy... Co tu dużo pisać: niezbadane bywają wyroki algorytmów.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Aplikacja Dango aktualnie nie jest dostępna w zasobach polskiego sklepu Google Play. Jeśli chcecie ją przetestować, plik instalacyjny znajdziecie w naszej bazie programów: rzecz jasna, oprogramowanie wgrywacie na własną odpowiedzialność: Android.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)