Deckadance ikona

Deckadance2.72

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Deckadance to potężna aplikacja muzyczna przeznaczona dla DJ-ów, która działać zarówno jako samodzielna aplikacja i host dla innych wtyczek VST, jak i jako plugin do VSTI.

Program posiada dość prosty i intuicyjny intefejs użytkownika, który jednocześnie oferuje wszystkie potrzebne opcje, ale nie przesadza z nadmiarem efektów i kolorowych pokręteł. Okno aplikacji składa się z części "DJ-skiej" na górze, za pomocą której możemy dokonywać miksowania muzyki oraz z dolnego panelu, w którym znajduje się posiadany zbiór muzyczny, z którego możemy w dowolnym momencie skorzystać.

Do miksowania możemy wykorzystywać zarówno dwa, jak i cztery decki, na których możemy dodawać rozmaite efekty, łączyć ze sobą utwory lub ich fragmenty i nie tylko. Zaawansowani fani DJ-wania docenią możliwość dodawania efektów w zależności od odgrywanej częstotliwości. Jak na profesjonalną aplikację tego typu przystało Deckadance obsługuje szeroki wachlarz kontrolerów i innych urządzeń muzycznych.

Uwaga!

  • Wersja testowa programu dodaje pięć sekund ciszy, co trzy minuty utworu.
Udostępnij
Deckadance 2.72wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
Liczba pobrań12 318
Data aktualizacji27 sie 2017
Rozmiar pliku47.90 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Deckadance ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Komentarze (0)