WindowsGryLogiczne i karcianeDeep Fritz

Deep Fritz12.0.0.10

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Deep Fritz to jeden z najpopularniejszych i najlepszych komputerowych programów szachowych, który stworzony został przez niemiecką firmę ChessBase. Jego historia sięga 1992 roku, kiedy to pojawiła się pierwsza odsłona aplikacji (Fritz Deluxe) dla systemu DOS.

Mamy tutaj do czynienia z aplikacją, która kierowana jest do początkujących, jak również zaawansowanych amatorów szachów. Umożliwia ona przeprowadzanie meczów szachowych na różnym poziomie trudności dostosowanym do umiejętności gracza.

To jednak nie wszystko, Deep Fritz umożliwia również naukę gry w szachy od podstaw. Program potrafi analizować ruchy gracza i dostarczać mu informacji czy takie właśnie posunięcie może przynieść mu porażkę w meczu. Aplikacja oferuje również wiele cennych informacji dotyczących historycznych meczów czy przydatnych taktyk.

Jako ciekawostkę nadmienić należy, że program pokonał w 2008 rosyjskiego mistrza szachowego Władimira Kramnika. Z kolei w 1995 roku Deep Fritz wygrał komputerowe mistrzostwa świata komputerów w szachy.

Kluczowe cechy aplikacji:

  • popularny program szachowy dla Windows
  • oferuje wiele poziomów trudności
  • wspiera naukę gry w szachy
  • dostarcza wielu informacji i tutoriali na temat gry w szachy
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentChessBase
Liczba pobrań651
Data aktualizacji22 lip 2020
Rozmiar pliku199.15 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (shareware)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)